reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
witajcie. Łeb mi pęka, dziś w domu dzień pt "gdzie jest mój kaftan bezpieczeństwa"... od rana masakra. Szymusiowi idą 3 dwójki i jakaś trójka, nie śpi wcale, całą noc płacze, co chwilę luźna kupka więc do tego ma odparzoną pupę, na pewno go to boli dodatkowo. Cały dzień jęczy, calutki dzień ciągnie mnie za nogawkę, chce na ręce... ja wiem, rozumiem że go boli, że biedny, i żal mi go strasznie, ale moja cierpliowść się wyczerpała po kilku totalnie nieprzespanych nocach. Mam dość, szczerze.
Pracy od groma, masa papierów, masa spotkań, telefonów aaaaaa!!!!!! ratunku:-(

ale zakońćzę dobrą wiadomością - schudłam już jakieś 10 kg i spadają mi studenckie jeansy, oh yeah:-)

dubeltówka witaj!!! Ale super, że jesteś:) A tak z ciekawości to jakie zadania są na taich testach? co robicie?
postaram się cos ponadrbiać, jesli nie zasnę nad klawiaturą.
 
Traschka jak do tej pory miałam test z wiedzy, czyli pytania z polityki, administracji, sądownictwa i bezpieczeństwa. Drugi był test sprawnościowy, oczywiście załapałam się na nowe bardziej rygorystyczne zasady, ale zdałam:-) Sprawnościowka wygląda tak tylko czas z 1.45 zostal zmniejszony do 1.41 Policja test sprawnosci fizycznej - YouTube teraz czeka mnie test psychologiczny i rozmowa z psychologiem, czyli najtrudniejsza część, ale jestem dobrej myśli, bo jak nie ja to kto?:-p
 
Dubeltówka86 - kopę lat :-) Nawet myślałam o Tobie niedawno. "Psia rodzinka" :rofl2: Powodzenia i super, że wierzysz w siebie :cool2:
Asinka85 - ale tak na poważnie to powinni uprzedzać, ja bym jako stara zadymiara nie darowała....
 
hej dziewczynki
jak dobrze że piątek:-)
asinka ale mnie rozbawiłaś 'ginekolożką':-D
ironia zabójcza kreatywność:-D:-D:-D:-D:-D zdrówka dla Benia!!!
dubeltówka hej hej, ja podzielam zdanie andariel i też podziwiam za determinacje:tak: fajnie, że Asia nie robi 'problemów' z noszeniem okularków. Współczuje bycia słomianą wdową, obyście częściej mogli być razem:tak:
Doris hej:-)
trasiula oj to dostajesz po dupce... 4 zęby na raz u Szymusia...? Pamiętam jak Emi szło kilka na raz, ale na szczęście noce nie były tragiczne; ściskam na odległość!!! no i moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! 10kg!!!!!!!!!!!!!!!!! wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja schudłam 2 kg, więc lekka lipa przy Tobie:sorry2:
forever jak zdrówko Calineczki?
marta i Ciebie głowa boli?:*
 
marta - ciebie tez tak te migreny męczą jak felke ? moja babcia tak ma juz od jakiś 60 lat :( biedna meczy sie z tym codziennie i nie ma na to lekarstwa ani przyczyny, moja mama ma to samo ale tak czesto ją nie boli :(


ja robie nalesniki podgrzewam zupe odpowiadam na maile bawie sie z benkiem na nocniku i spiewamy po angielsku :p moto-matka :D
 
Hejka!
Mnie zaraz odwiozą: Mała włazi pod stół i za wielki fotel i wali głową w ścianę z wrzaskiem, a Tymek nie chce jeść :mad::mad: oczywiście wszystko wtedy jak mamy iść na miasto...
 
ironia wcześniej też tak miałaś, że robiłaś kilka rzeczy na raz? bo ja mam włączony motorek w dupce odkąd jest Emi;-) wczoraj wróciłam z pracy i szybciorem zupa, chlebek banananowy i sprzątanie - wszystko w godzinę; wczoraj miałam 'nawiedziny' sąsiadki z dziećmi, jak ja lubię te nasze spotkania:tak:
asinka nie daj się!!!
 
reklama
ironia moze nie az tak jak Felke ale od porodu dosć częst, biore po jednym apapie,bo wiadomo karmie ale wczoraj sie przerazilam ile mi tych apapów poszło:( bardzo duzo pije, nie stresuje sie, moze mi brak świeżego powietrza sama nie wiem o co chodzi

asinka bo dzieci tak maja ,że lubią wyczuć najlepszy moment na rozrabianie, moje szoguny to samo robią

felka wlaśnie ten motorek w dupie i kilka rzeczy w jednym momencie.....może za dużo robimy, moze jestesmy przemęczone?:/
 
Do góry