reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Asinka super ze biegacie, najlepsze efekty przynosi!! I 3km na początek to spoko i dobrze że marszo bieg ja swoje nabiegalam to wiem :) miałam maraton biec 1 czerwca no ale w ciąży sobie odpuscilam :) dobrze jest biegać na początku co drugi dzień :)


Andariel dlaczego za dużo sobie narxucily? 3km marszo biegiem są idealne na początek.
Ja kurcze muffin jakiś nie lubię fajne da no raz dwa i gotowe ale jedzenie ich nie daje mi.tyle przyjemności co np rolada bezowa ;)
Ja ci co do płaczu nie pomogę, ja tylko chodzę wściekła i krzyczę na wszystkich ;)

Ironia super imprezka. A prezent od dziadka... WOOOOW!! Rewelacja :)
 
reklama
ja na szybko, bo biegam po chacie jak szalona (obiad - wypróbowuję przepis na roladki z lasagne ze szpinakiem i serem, te, które chce zrobić na ur Emi, pralka pierze i sprzątam)
ironia urodzinowe (leciutko spóźnione) buziaczki dla Benia!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-) prezent od Dziadka- czaaaaaaaad!!! pokaż:tak:
andariel w piekarni...???:*

a na wekend wypróbowałam te domowe lody z 1 składnika - banana - świetna, zdrowa alternatywa i tyle możliwości kombinowania ze smakami:tak: Emi jadła z truskawkami:tak:
 
Ostatnia edycja:
no udalo mi sie zgrac fotki od michała :)

strasznie mi sie podoba ruska wersja benia

WP_20140531_002.jpg

WP_20140531_003.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140531_002.jpg
    WP_20140531_002.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 38
  • WP_20140531_003.jpg
    WP_20140531_003.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 39
Andariel dlaczego za dużo sobie narxucily? 3km marszo biegiem są idealne na początek.
napisałam "być może" a że się nie znam (bo leser ze mnie był zawsze na lekcjach w-f) to tak mi wyszło;-)odniosłam wrażenie (chyba mylne), że się asinka umordowała jakoś okrutnie i chciałam coś mądrego napisać, haha:-p
mnie się w muffinkach wygląd podoba - bo takie zgrabne, te papilotki kolorowe, a wierzch jeszcze można czymś posypać - no ślinka cieknie.

ironia - ekstra domek! To teraz jak się Benio na Was zezłości usłyszycie: "idę do siebie - proszę mi nie przeszkadzać":-p
 
Felkaa - owszem, w piekarni. A kobieta też się wzruszyła bo jej się jej własna historia przypomniała. Komedia normalnie.
Widzę przygotowania pełną parą!

Słyszę dzisiaj jak Ninka coś tam kwęka pod nosem cichutko i się jej pytam w co się bawi, a ona: " nie mam już siły mówić bo właśnie rodzę". Temat porodu nadal na tapecie:sorry2:
 
odniosłam wrażenie (chyba mylne), że się asinka umordowała jakoś okrutnie

Toś mi pojechała :-D ale trafiłaś w sedno, lepiej bym tego nie opisała haha

Słyszę dzisiaj jak Ninka coś tam kwęka pod nosem cichutko i się jej pytam w co się bawi, a ona: " nie mam już siły mówić bo właśnie rodzę". Temat porodu nadal na tapecie:sorry2:


Normalnie miazga :-D pomysłowość dzieci nie ma końca :p
 
Ostatnia edycja:
Pamiętacie jak pisałam Wam kiedyś o tym Kubusiu, co urodził się tak jak Ninka, ten co miał tyle operacji? Czeka Go kolejna... cały czas karmienie pozajelitowe, mało rzeczy je normalnie - to i tak wszystko w mega skrócie. Znowu są w szpitalu :-( bo odkryli u Niego chorobę Hirszprunga. Co ten Kubuś się nacierpi... :-( proszę Was o kciuki, żeby już Mu wszystko odpuściło :-(
 
hej
ja dziś w melancholijnym nastroju, kłótnia z M, @ się zbliża...
ironia oj domek przeszedł moje oczekiwania!!!!!!!!!!!!!!!! i napis Benio, i huśtawka na dole, suuuuper!!! ale Twój Tato jest niesamowity!!!!!!!!!!!!

Słyszę dzisiaj jak Ninka coś tam kwęka pod nosem cichutko i się jej pytam w co się bawi, a ona: " nie mam już siły mówić bo właśnie rodzę". Temat porodu nadal na tapecie:sorry2:
:shocked2::-D:-D:-Dskąd Ninka wie tyle o porodzie...?;-) a ja się dziwiłam jak Emi rok temu przykładała lalkę do piersi...:-D no niestety roladki mi nie wyszły, bo zapomniałam w piekarniku przykryć folią i makaron zeschnięty, prawie skorupa... ale w środku nadzienie dobre, ale M stwierdził, że to niezbyt dobry pomysł na ur... hmmm a roladki fajne bo kazdy może wziąć że tak powiem do łapki na 4 kęsy; udało mi się jeszcze wczoraj zrobić lody truskawkowe, jeku pychota, słodkie bo z cukrem pudrem ale co tam...;-)
asinka brawo za zrzucone kg!!! coś z kredytem wiadomo? kciuki za Kubusia!!!
Doggi jak samopoczucie? kiedy masz teraz wizytę u ginka?

a gdzie reszta???

trasia jak szukanie domu?
Madzioolka pewnie coś szyje;-) jak zdrówko Mai?
kati hop hop
kasiawild wracaj!
 
Ostatnia edycja:
Hej, się zc rana uśmiałam, zawsze rano w aucie słychać RMF i koło 8 jest kontrwywiad z jakimś politykiem, dziś był mój "ukochany" pis, i ten co był powiedział ze wyniki eurowyborow były falszowane przez PO, a prowadzący mówi "a nie sądzi pan ze gdybyvtak było wygraliby z większą różnica nuż 0,3?" a ten poseł mówi "widocznie więcej nie było trzeba" a prowadzący "ale mandatów macie tyle samo przecież" a ten gość "najwyraźniej nawet dobrze wyników nie potrafią sfałszować" jeb.łam ;) i on uważa że trzeba unieważnić wybory :) Hahaha Padłam :)

Felkaa glowa do góry :) u mnie samopoczucie spoko juz mi się dolegliwości ciążowe łagodzą :) nast wizytę mam 13.06 wiec jeszcze trochę ;)
 
reklama
felcia - mnie tez dopadła @ wczoraj ledwo sie ciagnełam po domu i tak cud ze niczego nie spaliłam bo wtedy w ogóle nie powinnam gotowac :p

no tata przeszedł samego siebie az w szoku byłam :-D w zjezdzalni jest miejsce na waz i na wakacje mowil ze kupi mu jeszcze basen i bedzie miał młody aqua park ;)

a teraz i ja musze kombinowac co na urodzinki bo dzieciaki w ten weekend maja imprezke :D i najwyzszy czas zrobic jakies zakupy i ulozyc nowe menu :) uwielbiam wyprawiać takie przyjęcia :-D:-D
 
Do góry