reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

zdjęcie1266.jpgzdjęcie1235.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie1266.jpg
    zdjęcie1266.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 91
  • zdjęcie1235.jpg
    zdjęcie1235.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 76
  • zdjęcie1235.jpg
    zdjęcie1235.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Moon! SUPER!!! to na kiedy termin?

Felka - świetne zdjęcia! jakie radosne :)
Doggi - fotka Stacha za wszystkie pieniądze !

Kati - wiadomo coś więcej? U mnie tez dziewczyny pisały. Absolutnie straszne...

A w temacie podobnym. Zmarł mąż znajomej znajomego (nie znałam faceta), nagle w wieku 38 lat. Pogrzeb był w zeszły wtorek. A w ostatnią sobotę, jego żona się dowiedziała, ze jest w ciązy... no odlot...
 
Dziewczyny to straszne co piszecie...
nutria na 9.02
doggi no Stacha na fb widzialam, jest cudny, ma takie wyraziste rysy twarzy pomimo, ze jest jeszcze malutki!
Felkaa dziewczynki piekne, Milenka taka pucia a Emi dalej sliczna jak byla:-)

Ja do srody w pracy, pozniej 3 tyg urlopu, lecimy na Fuerteventure. Ostatnio lecialam na Fuerte z Maja w brzuchu w 6. tc. Wiec trzeci raz nie odwaze sie leciec;-)
 
mrsmoon gratulacje :-)

Felkaa dziewczynki urocze :-)

Doggi twoje dzieciaczki tez cuudne :-)

kati, nutria jak wasze ciąże szybko lecą :-)

asinka ale u ciebie sie duzo dzieje :-)

kati dosżłaś już do siebie po tym wypadku?
pytanie było do felki ale ci napisze co my czytalismy Matiemu przed urodzeniem Natalki: Tupcio Chrupcio Mam rodzeństwo, Kubuś bedzie miał braciszka, Franklin jest starszym bratem, Franklin czeka na siostrzyczke, Franklin i dzidziuś, a tu sobie zobacz moze cos jeszcze ci wpadnie w oko w tej tematyce:
KSIĄŻKI DLA DZIECI - KSIĄŻKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW 3+ - KSIĄŻKI O NARODZINACH RODZEŃSTWA - książki dla dzieci | ambelucja.pl
Najlepsze książki przygotowujące starsze rodzeństwo na narodziny dziecka

no i bardzo duuużo rozmawialiśmy zeby go pozytywnie nastawić, co sie opłacilo bo przyjął Mała bardzo dobrze i nadal tak jest :-)

pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
hej laski!!!!

termin urodzin naszych pociech się zaczął i zawsze z sentymentem będę o was mysleć o narodzinach naszych 4-latków. my właśnie po urodzinach, fajnie było jak teściowa sie zebrała i pojechała, bo cyrk odstawiła i sie na wszytskich obraziła cyrk na kiju , ale Noberert zadowolony a to najważniejsze:)

ja przepadłam w pracy i codzienności, komputera prawie wcale nie włączam, chybą,że szykuje coś do pracy, niedługo egzaminmam, generalnie ręce pełne roboty, ale naprawdę czuję się doceniona w tej pracy. Kacper rośnie jak na drożdzach i jest superrrr , Norbert sie trochę uspokił a Dominika mi zaaaaa szybko dorasta.Mój mąż poddał sie też wazektomni, jeszcze tylko 6 tygodni życia w stresie i luzzzzz, nawet nie wiecie jaka mam ciążo fobie:/

moon wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kati a ty jaksię czujesz?

ironia jak twoja dieta i odchudzanie????

trasia co u ciebie??????

aestima a ty jak się masz???

doris a ty???? jak Julka???? jak Dominika ze studiami???

felka śliczne dziewczyny!!! a jak mąż?? grzeczniejszy???:)

nutria sytuacja niedowyobrażenia:((((((

mama matiego a ty jak sobie djesz rade? nie bzikujesz bez męża z dwójką dzieci????
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Ja sie melduję, że jest ok. Ciążowo dobrze, tyle, ze mały jeszcze siedzi na tyłku ale niby ma sporo czasu żeby sie przekręcić na co liczę, bo panicznie boję sie CC jakby miała być. Kręgosłup sie uspokoił po tych zabiegach na które chodziłam, ale zachorowałam na angine i zatoki i katar dalej trzyma - już ponad tydzień - ja sie nie poddaję i dalej leczę naturalnie (od 1,5 roku nie wzięłam antybiotyku :-))
A tak to cieżko mi juz jest czasem... ;-)
My też po urodzinkach już Mati zadowolony i dumnie mówi, ze ma juz 4 latka !!! :-D

Doggi super, ze macierzyństwo takie udane a dzieciaczki super :-)
Felka ale śliczniutkie dziewczynki :-) miło czytać takie pozytywy :-)
Moon Wielkie gratulacje :-) mam nadzieję, ze wszystko ok a jak urlop?
Nutria nic nie wiemy więcej o tej sytuacji... a to co piszesz - straszne!!! Jak u Ciebie ciażowo dobrze?
mama Matiego dzieki juz doszłam do siebie, i dzieki za propozycje książeczek na pewno coś kupię, my też dużo rozmawiamy z Matim. Oooooooo wszystkiego najlepszego dla Mateuszka bo dziś ma urodzinki :-)
Marta trzymam &&&&&&&&&&& za egzamin, dobrze czytać że Ci sie układa i zawodowo i prywatnie :tak:
Najlepsze życzonka dla Norberta :-)
 
reklama
Kati stachu mi się obrócił z główki na pupę w około 36tc i tak siedział do 2dni przed terminem (wtedy miałam cc umówione) w trakcie badania usg się obrócił glowkowo i mnie odeslali do domu z szyjka na 2km twarda zamknięta a po dwóch dniach bach urodziłam ;)
 
Do góry