reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dziewczyny a jak mam pytanie bo chce leciec z dziewczynkami do polski 31 października. 5 listopada Asia powinna miec szczepienie 6w1 i pneumokoki i powiedzcie mi czy moge ja zaszczepic dopiero 18 grudnia? Czy mam przebukować bilety i polecieć po szczepieniu:sorry:
 
Ironia, Mrmoon, No wiec tak Milla jest cyckowa... i tu wazne! jak karmilam to potrafila budzic sie co 40 - 50 min ale nikt mi nie powiedzial ze moge podac kaszke moze bedzie lepiej tylko tak cisnelam i sie przyzwyczailam, pomimo ze przeszla na mleko butelkowe to tak juz zostalo, co prawda nie co h ale co np 2-3. no coz moze jednak moje mleko bylo do dupy.....:szok: ale dalam rade tak czy inaczej. \i drugie poniewaz pozno zaczelam jej podawac nowe pokarmy ...bo cycek najlepszy i takie tam do 2lat hehe to mala jest okropnym niejadkiem i.... mimo bycia na cycku miala okropna alergie i do dzis jest u dietetyka. Ale co tam na cycku i wedlug ksiazki heh. A teraz ten koszmar nispania pozostal. juz sama nie wiem co robic a przetrzymywanie nic nie daje, wczoraj tak zrobilam i budzila sie co godzine masakra:szok::szok::szok::szok::szok:
Doris, ale czy tak bylo od poczatku? ze Dominika zle spala? bo mi tak kazdy mowi daj jej pol roku a to nic sie nie zmienia. moze z nia jest cos nie tak? no napewno to nie sluzy nikomu z nas bo ona tez poirytowana chodzi.

Teraz mam Vika i calkiem inaczej na to patrze ale wiele rzeczy wychodzi w praniu.

Justynko1 boze a on tez byl cyckowy? czy mu te nocne marki zaczely sie pozniej? Przerazasz mnie ja mam juz dosc wiesz 3 razyczy 2 razy w nocy to jeszcze ok ale 10-15 auuu

Zeberrko no ja puszczam wiele mimo oczu bo po co sie denerwowac ale rozumiem co masz na mysli i najwazniejsza jest wyrozumialosc bo wkoncu kazda z nas chce jak najlepiej i samo to ze tu jestesmy o tym swiadczy czyz nie:rofl2:

Na koniec tylko dodam ze Vktor bedzie mial operacje ale strasznie ciezko mi sie tym dzielic jakos:crazy:

Dubeltowka, przetrzymywanie niestety nie poprawia u niej jakosci spania buuu ale jaki to horror ja uwielbiam horrory ale teraz bardzo ciezko trafic cos dobrego, milo ze ktos dzieli ta watpliwa pasje :-D
 
Ostatnia edycja:
no to tak:-) :
Ogólnie fajnie ze nas tu tak dużo znów :-)
Dubeltówka, mysia moja koleżanka też w ciąży i szczerze zazdroszcze jej - fajnie było z brzuszkiem, ale coś mi sie wydaje że następna ciąża (jak mi sie kiedyś uda - a chciałabym za kilka lat) to będzie jeszcze fajniejsza, człowiek juz wie czego sie spodziewać, i to co mi sie w pierwszej ciąży wydawało takie dziwne teraz jak widze ciężarne to aż sie uśmiecham i wydaje mi sie bardzo sexi
Anapi spoko czytaj i pisz co chcesz :-)
mrsmoon co 2 godz to Mati je :-) więc po karmieniu 2 h to on już głodny ;-) on zasypia przy karmieniu i kłade go wtedy na brzuszek a jak uda mu sie odbeknąć to i tak w ciągu dnia na brzuszek albo na boczek, tak sie nauczył i jak bym go położyła na plecki to po 5 min sie budzi
Baśka ja mam łyżeczki z ikei plastikowe, a ostatnio dostałam z Hippa w paczuszce, ale posprawdzaj w sklepach z agd drobnym o dużo tańsze niż w dziecięcym, ja tak miseczke kupiłam. A co do gotowania moze za długo albo sie juz zużyła - nie wytrzymała napięcia ;-)
zebrra, justynka, Doris, Ironia dzieki dziewczyny za wsparcie :-)
dubeltówka ja horrorów nie oglądam mam zbyt wybujałą wyobraźnie. A co z dziećmi zrobicie w taką kolacje? moze sie o trzecie postaracie? ;-)
Trashka mama to cudo jak przyjedzie, moja choć ma blisko to rzadko przyjeżdża, nie ma prawa jazdy więc ktoś musiałby ją przywieźć a im sie nie chce wiec z reguły ja tam jeżdżę. A moze Marysia zaczęła następny skok chyba tygodnie by sie zgadzały, Mato w zeszłym tygodniu też był marudny.
Misia ja spaceruje tylko po Rogowie zwiedzam go wzdłuż i wszerz :-)

a właśnie co z tymi słoiczkami, owockami, warzywkami?
dziewczyny podpowiedzcie mi od czego zacząć? ostatnio "zamoczyłam" łyżeczke w moim jabłku i dałam polizać Mateuszkowi nasze jabłko i sie skrzywił jak nie wiem co, więc sądzę ze naszych tartych jabłek jeść nie będzie chciał. Więc od czego zacząć od gotowanej marchewki, czy np ze słoiczka? ja jestem zielona, naczytałam sie juz dużo ale wszędzie co innego piszą...

Ironia fajnie twój Benio reaguje :-)
Zebrra krzesełko do karmienie zakupili już moi rodzice, jest drewniane, coś podobnego:
Bocian Drewniane krzesełko do karmienia Baron 2w1 (1808691518) - Aukcje internetowe Allegro
darowanemu koniowi, no wiesz... choć Mateuszka bedę tam sadzać jak już będzie stabilnie sam siedział, na razie jest okryte folią u rodziców.
Traschka brzoskwinie, najlepszy dżem :-) jak chcesz to na kulinarnym napisze jak ja robiłam
mrsmoon dzieki, a na naleśniki bym sie chętnie wprosiła :-)
dubeltówka ja nie pomoge bo nie wiem
 
Kurcze na necie nic nie znalazłam. Niby mogę wykupić je w Polsce, ale szkoda mi wydać 500zł jak tu mam za darmo. Chyba się przejdę do lekarza i zapytam.
Ogitu ja oglądałam Paranormal Activity, nie jest to najlepszy horror jaki widziałam, taki może być, najważniejsze to zrobić klimat, wyłączyć światło i zrobić głośno TV:-)

Kati my podrzucamy dzieciaczki znajomej jest pielęgniarką więc będę miała spokojną głowę;-)
A z trzeci to jeszcze długo poczekamy o ile w ogóle się zdecydujemy:-p
 
Ostatnia edycja:
ogitu - to jak butelkowa to polecam sinlac to mlecia na noc, nie wiem czy to to czy juz dojrzal do spania ale nie mamy problemow i spi po 9 godzin w nocy

trasia - nie wiem jak moglam przegapic twoj post ! tak duzo dzis piszecie...i bardzo dziekuje za niego pomimo ze my same sie czesto ze soba nie zgadzałysmy...ale jestes takim typem osoby ze nawet tak radykalna osobe jak ja potrafisz przekonac.. :-) :*

zebra - my krzesełko dostaniemy od chrzestnego uparzylismy sobie takie za 300 zł drewniane do 40 kg :)


mlody obudzil sie po 4,5 g i zjadl 200 ml mlecia i musialam mu wyrwac bo chcial butelke zjeść :p
 
a my dziś byliśmy u ortopedy na usg bioderek i badaniu i lekarz powiedział że nie to że jest tylko dobrze tylko jest idealnie i lepiej być nie mogło!!!
jestem przeszczęśliwa :tak::tak::tak: dzięki laski za kciuki :*
 
reklama
witam sie jedna reka jak zwykle :sorry: ostatnio maly w dzien dluzej pospi tylko w ramionach, jak go odloze to sie zaraz budzi a pozniej marudzi. za krzeselkiem tez sie rozgladam - dla mnie musi byc nieduze (nie za szeroko rozstawione nogi), stabilne, no i dosc stonowane - bo w salonie nie chce zielonego w zolte sloniki :-D. Jak ktoras mamuska zna cos takiego to czekam na propozycje :rolleyes:
 
Do góry