reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ja mam chicco high chair i jestem zadowolona, jeszcze po Milci, no ale potrzeba dosc duzo miejsca i polecam dla duzych dzieci bo mojej musialam poduszki upychac jako ze huderlaczek byl :))

No ja dzis nieco dluzej i dostepna jestem a tu pustki jak zwykle gdy sie pojawiam heh musze probowac do skutku...fridayy night :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
uff... mała śpi. Mnie wciąż męczy żołądek, to już prawie tydzień. Chyba zaraz najem się węgla bo już nie wiem co zrobić. Mała wymiotuje drugi dzień, zastanawiam się czy to może mieć związek. Jem sucharki i gotowanego kurczaka na ten brzuch więc naprawdę nie wiem co może to powodować.

dubeltówka ja kocham horrory!!! Jestem ich wielką fanką ale neistety z żalem stwierdzam, że mało co potrafi mnie już przestraszyć. Chociaż zwykle oglądam sama po nocach (mąż się boi:) więc klimat zapewniony, to jakoś bardziej mnie to śmieszy. Brdzo lubiłam np Ring, Blair Witch Project (może dlatego, że w trakcie jednego z moich noclegów w środku lasu uciekałam przed kimś, kto zamierzał mnie dogonić, stąd klimat Blair mnie przeraził:), Inni, Sierociniec. Może też coś polecisz fajnego?
Plany kolacyjne piękne... pozazdrościć mężowi:) I też mi się wydaje, że spokojnie możesz poczekać ze szczepieniem. Ale nie chcę cię w bład wprowadzać więc lepiej zasięgnij jakiegoś bardziej wiarygodnego źrodła. Tak na chłopski rozum jak dziecko jest chore to rpzesuwają mu szczepienie i żadnego problemu nie ma...

Misia
temat jabłuszek jest dość kontrowersyjny:) Każde źródło twierdzi inaczej, moja lekarka też mówiła żeby już podawać. ALe ja się jednak wstrzymuję do 6 miesiąca.

Ironia bo ja z natury niekonfliktowa i tolerancyjna jestem. I zawsze lubiłam poznawać inne poglądy, składam to sobie na obraz świata i rozszerzam horyzonty:) A twoje poczucie humoru mnie rozwala i uwielbiam czytać twoje posty:)
Też pomyślałam, że u Marysi to skok rozwojowy ale dopiero co był przecież... chyba że to ten, który zaczyna się ok 14 tygodnia i trwa 6 marudnych tygodni...

mrsmoon a co to te bobomigi o których piszesz??
CO do szczepień ja na pewno zdecyduj,ę się na pneumokoki przy kolejnej mozliwej dawce. Ktoś wie kiedy się podae biorąc pod uwagę, że nie zdecydowałam się na początku?

Ogitu ja wiem, że to żadne pocieszenie, ale znam takie dzieci, które po prostu tak śpią (albo raczej nie śpią). A ona jak się obudzi to po coś konkretnego (jedzenie) czy tylko marudzi? Śpi w swoim pokoju i do was przychodzi? Śpi z wami? Napisz coś więce to może uda nam się coś wspólnie wymyśleć.

kati ja chyba psychiczna jestem, bo widzę, że chyba jako jedyna tu nienawidzę ciąży. Naprawdę wam się ta ciąża podobała?? Ja zdecydowanie wolę poród i macierzyństwo:)
I bardzo poproszę o przepis na dźem brzoskwiniowy! Tylko weź pod uwagę, że ja jestem niekumata w tej kwestii więc nie wystarczy mi np opis w stylu "zapasteryzować". Trzeba to wyjaśnić krok po kroku:zawstydzona/y:

mamusia ogromnie się cieszę, że z bioderkami wszystko OK:)

Anapi Marysia też kiedyś w dzień tylko w ramionach spała i budziła się przy odkąłdaniu. ALe ostatnio usypiam ją w dzień na naszym łóżku leżąc obok niej. I jak tam zaśnie to nie muszę jej nigdzie przekłądać więc zwykle mam 40 minut dla siebie:)

Zebrra kciuki za usg przezciemiączkowe! Wiesz, że nasze forumowe kciuki działają cuda:)
 
Hej
Widzę, że dziś temat krzesełkowy...ja mam dostać od Dominiki chrzestnej, nie wiem jakie ale darowanemu koniowi..... :-)

Ogitu...moja Dominika ogólnie miala problemy ze snem, z zasypianem, trzeba bylo tak telepać ja w wózku że mało nie wypadała, potem słabo spała w nocy i się stale budziła, wreszcie jej przeszło, zostało tylko to, że bardzo długo wstawała przed 6 rano!!!

Mamusiu...gratuluję wizyty, nasze kciuki sa niezastąpione :-)

Trasia...moja też ostatnio marudna strasznie, dziś już lepiej było ale to jeszcze nie to, ale to chyna nie skok rozwojowy bo podobno ten kolejny jest bliżej 19 tyg.

Kati...ja zacznę od marchewki ze sloiczka. czytałam ostatnio, że jest lepsza niż ta kupiona, bo testowana kilkakrotnie a ta kupiona to nie wiedomo skąd i czym pryskana. Chyba, że masz ze swojego ogródka to taką bym podała. Tak samo z jabłuszkiem :-)

Zeberka...ja się zastanawiam czy podawać coś innego jak Julia skończy 4 czy jak 5 miesięcy. Damiana karmiła tylko piersią pelne 6 miesięcy i nie dawałam nic. A teraz jakoś nie mogę się doczekać :-).

Misia... Ty coś pisalas ostatnio, że kupilaś silikonową łyżeczkę?? jaką? ja kupilam taką miękką z Baby ono.

Ironia....ale ten Twój Benio to śpioch!!! Moja Śpi ostatnio góra 25 minut w dzien w domu :-)

Dubeltówka...udanego weekendu życzę i rocznicy!!!

Mrsmoon...a jak u Ciebie ze spacerami? jest już lepiej???

Anapi...moja też najlepiej śpi w moich ramionach przy cycu, jak ją odkladam to się budzi...Ja nie mam chusty więc tak siedzę z nią jak mam czas i czytam lub ogladam tv.

A u nas dziś jakoś dzień szybko przeleciał...zakupy, sprzątanie, krótki spacer i już 19 się zrobiła. Dni coraz krótsze, coraz szybciej ciemno się robi. Jeszcze trochę a o godz.16 będzie noc ;-)!!!
Połowa września już, mniej więcej w tym czasie rok temu zaszlam w ciążę :-) :-) :-)
 
Traschka , dziekuje za troske, mala nie budzi sie z jakakolwiek swiadomoscia, nic nie chce poewiedziec nawet jak drze sie w niboglosy, no wczoraj ze krolik uciekl jej z lozka ...heh znalazl sie :)) poprostu sie budzi co godzine, albo jakos, i wraca do siebie albo ja ja klade bez protrstu ale za godzine to samo:-( dzis bylam w aptece i poradzono mi melantoine na regulacje snu ale musze jeszcze udac sie do lek a najblizsza wizyta w next piatek. ale to zawsze cos. mimo tego dzis w akcie desperacji podalam jej hydroxizine ktora mama przyiozla mi 4 mce temu i sie strasznie wstrzymywalam z podaniem. I o dzio dziecko po 2 h zaczelo spokojnie sie bawic, ukladac puzle i wreszcie poszlo spac... zobaczymy jak noc ale ja juz mam dosc, i nawiazujac do kawy to ja juz taie ilosci wypijam ze nie sadze ze ziala .... ale jak tu inaczej funkcjonowac????
 
oooo jest i Trasia.....
ja też uwielbiam horrory, może wlaśnie będziemy sobie polecać jakieś dobre tytuły...te co wymieniłaś ja już widziałam. Dobry jest jeszcze, Gothika, Sierota, Statek widmo, Ktoś całkiem obcy.....
 
Traschka...wymieniam tytuły z domowej filmoteki...nie pamiętam kóre są lepsze a które gorsze ale są ok: Nieuleczalny Strach, Obsesja, Strych, Wyspa cienia, Bagno (ten jest ok), Klucz do Koszmaru, Martwy Krzyk, Siła strachu....może coś sobie wybierzesz :-)
 
Ogitu...ja robilam tak, że włączałam tv i tam na kanale mini max (teraz odpowiednikiem jest mini mini) biegał taki ludzik i leciała muzyczka (emisja bajek zaczynała się o 8) i Dominika jak zaczarowana patrzyła na tego ludzika a ja miałam jeszcze godzinkę drzemki :-).

To wstawanie przed 6 przeszło jej...........pod koniec 4 klasy!!!!!! Tyle, że jak była starsza zajęła się sobą i jak miala ochotę mogła nawet o 4 rano wstać :-)
 
reklama
Witajcie.
Wybaczcie, ale ja Wam dzisiaj nie potowarzyszę. Fatalnie się czuję, prawie cały dzień boli mnie głowa a Maja strasznie marudna dzisiaj - chyba to przez ten katar. Przysypia tylko na chwilę i popłakuje i tak w kółko. Zaczęłam pisać do Was posta w południe i nie byłam w stanie go skończyć :/
Mam nadzieję, że ten katar szybko się skończy, bo się wykończę.
Ja oglądałam takie krzesełko i do mnie ono przemawia.
KRZESEŁKO DO KARMIENIA - RENOMOWANEJ FIRMY+GRATIS (1801942060) - Aukcje internetowe Allegro
Buziaki Kochane, uciekam spać, dobranoc.
 
Do góry