reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

SPA59172.jpgSPA59173.jpg w takiej kuchni aż chce się stać przy garach ;)
SPA59174.jpg i kolejny pokoik SPA59175.jpg sorki za bałagan :(
 
reklama
super mamusia ! :tak::tak: fajnie jest na swoim co? :D



my niby mieszkamy w taty mieszkaniu no ale wiadomo jak to jest... wlasnie skonczylismy przerabiac łazienke i w sumie koniec wiekszych remontow :-) tez mamy wszystko po swojemu :-D:-D


a na swój domek z ogórkiem .. musimy przeczekac bo wg informacji pomimo ze nieruchomosci stana na kilka lat ogolnie bedzie gorzej :-:)-( a juz mialam nadzieje ze w 5 latek bedzie nam lepiej wezmiemy kredyt, narazie odpuscimy powiekszanie rodziny i zajmiemy sie domem eh... life :happy2::confused:
 
No nie! Napisałam się i wcięło mi posta!!!
Mamusia- super a co to za magiczne okienko ( po lewej) w Tymusiowym pokoju?? Słodkie, lubię takie okienka. I te drzwi podwóje super ( wstawialiście sami? Jaki koszt, bo też mamy takie, ale brzydkie, do wymiany) A łazienka to już full wypas! Wanna i prysznic- u nas będzie wanna ale za 2 latka wywalamy i prysznic, w końcu!
A ile metrów? chyba dużo.... Nasze przyszłe gniazdko przy Waszym, to chyba maleństwo...
A ile Tymek ma gratów, omg!:szok::-D A myślałam, że my mamy dużo zabawek:tak::-D
No i co mąż na oddelegowanie z sypialni? Mój by mnie chyba zabił... My zaraz po przeprowadzce, jak tylko Mieszko będzie miał swój pokoik, odzyskamy pokój tylko dla siebie, będzie się działo:-p
 
thx dziewczyny :D
Aestima - to nie jedno okienko a 2 z boku i 1 duże na środku Tynmka pokoik jest najbardziej wysuni ęty z kamienicy i nazywamy go obserwatorium fotki specjalnie dla Ciebie
SPA59178.jpg str lewa
SPA59179.jpg str prawa
SPA59185.jpga tak wygląda całość ale zbytnio bocznych okienek nie widać
metrów mieszkania mamy 117 + 35m piwnicy, drzwi wszystkie i te 2ne też już były ale są po renowacji przez mojego m ten biedny to się z nimi nasrał ale efekty są, bo normalnie kup drzwi takie wysokie to tylko na zamówienie zapłaciłoby się kupę kasy a efektu i tak nie było by takiego jak przy tych takie jest moje zdanie, a przy tych po2nych są kryształowe szyby warte majątek :szok:
 
mamusia witaj w koncu jestes:) fajny domek i super ze swoj. ja nieustannie zmieniam cos w naszym domku, bo dopiero niedawno olsnilo mnie w jakim stylu chce miec mieszkanie. niestety finanse ograniczaja mnie niesamowcie. wiec powoli kupuje i zmieniam, ale e ja jestem niecierpliwa frustruja mnie to strasznie.dzis w praktikerze widzialam taki zestaw mebli do lazienki ze omalo niezemdlalam, niestety dwa elementy kosztowalyby mnie chyba 1500-1700 zlotych- o dlugo mnie nie bedzie stac na to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
trasia powinnas dostac order bohaterek tego forum, tak dzielnej kobietki dawno nie widzialam

dzis po milnonowej rozmowie chyba w koncu dotaralm do mojego k o co mi chodzi i chyba zalapal, dzieki niebiosom bo juz tracilam nadzieje i popadalam w jeszcze wiekszego dola. zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce:cool:
 
Mamusia, te okienka supersłodkie są:tak: A kamienica, stąd tyle metrów, kiedyś też chcę do kamienicy:tak: W bloku metraże malutkie, ale ważne, że własne:-) Mi już 2 pokoje wydają się być niewiarygodnym wprost luksusem :-):-D choć wychowałam się w domku... i zawsze miałam swój, naprawdę duży pokój. Teraz w kawalerce zaczynam się dusić:baffled: Ale jeszcze tylko kilakanaście dni:happy2:
 
Bo przeprowadzamy się do Zg. też w kamienicy szukałam, bo mieszkaliśmy na studiach i super było, ale w przeciwieństwie do bdg- w Zg kamienice strasznie drogie. No i na znalezienie mieszkania miałam 4 DNI:-D więc jest co jest, nie mogę się doczekać!!
 
reklama
Do góry