reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej kochane. Wszystkiego Najlepszego dla przesłodkich dwulatków .
Komp stary posłuszeństwa odmawia a i kom nie chce mi dobrze otwierać neta :wściekła/y:

Melduje że wsio w porządku.

Ostatnio poszłam do znajomej co ma 3-je dzieci ale Kubunio sie ładnie bawił jak nigdy. Ze starszymi 6 i 4 lata grał na laptopie grali w piłke a najmłodszą 11 miesięcy tak sie wspaniale opiekował że jestem w szoku. Pomagał jej wstawać bo ona raczkuje. jak zapłakała bo była po szczepieniu to szedł ją przytulał nawet na rączki chciał ją brać. I na pytanie czy chce siostre odpowiada ze tak hihi. Aż mi go szkoda bo on by bardzo chciał rodzeństwo no ale nie te czasy ;/
 
reklama
Słuchajcie właśnie kupiłam małej za 59 zł w Biedronce ten stolik z ławeczkami plastikowy co był za 129 zł taką przecenę zrobili, super jest :-):-):-)


aronia wiesz to też chodzi o to że ona się nudzi bo nie ma tam dzieci ani żadnych zabawek no i raczej nie bardzo demolować komuś mieszkanie, a takich masażystów to u nas mutum ja to bym chciała SPA tak ze 3 dni przynajmniej.
Z chorobą u nas rożnie ja już prawie zdrowa ale mała mi strasznie zaczęła kaszleć i inhalacje jak na razie nie pomagają będę jutro zmuszona jechać z nią do lekarza

Muńka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Papitkaa zaglądaj częściej
 
Munka z wtorkiem tylko Hatszept szuka wymowki, zeby nie przyjsc...;) jakies zebranie w przedszkolu czy cos... tia, jasne;) wyzarlam ostatnio wszystkie bezy i nie chce mnie widziec i tyle;)
 
Papitka - hej hej :-)

alijenka - możesz podać linka do tego stolika??

MsMickey - hmmm....niech pomyślę co ja robię we wtorek....:-pjakaś konkretna godzina?
 
Potwierdzam stolik z biedronki jest super. SZ dostał na urodziny od siostry K. U nadnas jeszcze dużo ich dzisiaj stało ale na cenę nie zwróciłam uwagi.

Wybaczcie ale więcej nie napiszę. Humor mam od wczoraj do bani przez K. Jaki to palant jest. Wyć mi się chce cały czas.
 
alijenka- Staram sie ale mój sprzęt mi na to nie pozwala.

Aha muszę sie pochwalić skończyłam dzisiaj pierwszy rok administracji z 5-cioma czwórkami i 3-ema piątkami ;D Dzisiaj na 5 wyciagałam prawo administracyjne i cywilne:-D
 
Witam :) dziś usnęłam z Antkiem o 18:30 :D ale telefon mnie obudził jego na szczęście nie :) powiem Wam, ze w szoku była, bo Marcelka spała mi do 7:30 bez żadnej pobudki :)
Powiem Wam, ze dziś mieliśmy super dzień :) koło 12tej przyjeżdża moja siostrzenica po małą otwieram drzwi, a tam moja siostra z synkiem :) wcześniej powiedziała mi, ze wyjezdzają i nie będzie jej na urodzinach Antka, a po drugie wiadomo jak między nami jest więc pogodziłam się z jej brakiem. A tu dziś taka niespodzianka przyjechali z prezentem :) i zaproponowali byśmy pojechali do rynku na lody :) więc były lody i piwko w spiżu, a na koniec pizza hut :) w pewnej chwili chciało mi się płakać, bo było jak za starcy dobrych czasów wesoło w naszym babskim gronie :) A jeszcze przed pizzą powiedziała, ze idzie do wc, a okazało się, ze leciała do empiku po świeczkę :)
DSC_8853.jpgDSC_8874.jpg


Aga, wiem, ze masz uraz i jestes na facetow na nie. Powiem Ci tylko, ze moja sis po rozwodzie miala to samo. No more men! Trz 1 dziecko. Aktualnie, ok 20 lat pozniej, mamy bilans 3+maz. A poznala go pare lat po tamtym rozwodzie.
Fajnie, ze jej się udało :) i z jednej strony sobie po cichu marzę o podobnej historii :) a z drugiej się boję, ze zostałabym z drugim dzieckiem sama, a i lata lecą :/ no nic wiem, ze muszę być niezależna pod każdym względem i może wtedy się odblokuje :)
 

Załączniki

  • DSC_8853.jpg
    DSC_8853.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC_8874.jpg
    DSC_8874.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 44
pol dnia sprzatania przed goscmi a efekty ledwie widoczne :zawstydzona/y:Mam nadzieje, ze "wizytatorzy" beda laskawi i przymkna oko :unsure:

katrina - wypas! Prawie jak moj ;-)

agaundpestka - widze, ze popelnilyscie dietetyczna wariacje naszego tortu :-p:-)

I to tyle. Na wiecej pisania nie mam sily. "Zaoralismy" sie szorowaniem psiego blota z komod a i na jutro jeszcze zostalo :confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry