reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
a moj misio na czubku ma taki bezowy blon a otoczke na dole glowki z wloskow ma lekko rudawą i tez nie mialabym nic przeciwko zeby byl rudziusiem :)) ale chyba z tego nici bo po wytarciu odrastaja mu wszystkie blond rudziutkie zostaly tylko te ktore sie jeszcze nie wytarly ...a ja i maz blondyni ;-)
 
Delwer, no ja nie chciałam pisać postu pod postem ;-):-D
ale już dziś w galerii naskrobałam ;P
Jest szansa, że będę mieć rude dziecko :szok: tego się raczej niespodziewałam, hehe :-D:-D:-D

Rude dzieci są super :) I to już nie te czasy gdy rudzi byli szykanowani, w mojej szkole gdzie pracowałam dzieciaki miały wylane czy ktoś był rudy czy nie - zwłaszcza, że obecnie gimnazjalistki co druga chce być ruda, a młodsze rodzeństwo gdzieś koduje, że rude to normalne i fajne :)

Xdorota to Ty na zdjęciach z chrztu? Ale z Ciebie laska :)
 
December - tak samo sobie mysle, że teraz juz rude nie oznacza i nie jest traktowane tak jak kiedys ;-)
a co do zdjęc tak, to ja ;) Dziekuje:zawstydzona/y:
 
Madzia - współczuję, trzymaj się dzielnie,

Esperanza - mi włosy zaczęły wypadać w tym tygodniu, a mały teraz ma 12 tyg.,

Dziewczyny z włosami to normalne!!!! W ciąży nasze hormony tak pracowały, że włosy nie wypadały, dlatego były gęściejsze, ładniejsze, a teraz te, które w czasie ciąży nie wypadły, zrobią to teraz, tyle, że w jednym czasie, stąd wrażenie, że zaraz zostaniemy łyse. Spokojnie, wypadną tylko te, które mają wypaść. Ale witaminki możecie brac, to nie zaszkodzi.
 
nie wiem co zrobic przez ten stres trace pokarm dzis karolinka po karmieniu zjadla jeszcze 90 ml mm nie wiem co zrobic czy ja dokarmiac teraz po kazdym karmieniu jak zaczne dokarmiac to strace pokarm calkiem nie mam czasu teraz przy organizacji pogrzebu odciagac mleka zeby rozchulac laktacje caly dzien mi sie rozregulowal karolinka byla poukladana jak w zegarku teraz nie wiem czy jest glodna czy chce spac czy co poprostu nie moge tego ogarnac nie mam tez sily walczyc o to mleko w cyckach a jednoczesnie chce ja karmic do 6 miesiaca :-( nie wiem co mam robic
 
WItajcie dziewczyny! :)
Daaaaawno mnie tu nie bylo, ojej, dlugo za dlugo!
Uwierzycie, ze dopiero teraz mam czas taki "do wynudzenia sie"? :dry:

Mamy w domu malego diabelka, tak samo mocno kochany, jak i absorbujacy :tak:

Nie pisalam, bo niestety jetesmy tu sami (moi byli miesiac a i tak szybko minelo...) i jestem z malym 24h na dobe
Jak nie ja, to po poludniu jest maz, ale i tak wtedy biegam jak z moczem by cos zjesc, posprzatac...

Ogolnie jest u nas wszystko ok, maly rosnie jak na drozdzach i rozrabia na akord, jest sliny nieslychanie, jestesmy dumni z niego :tak:

Caly czas pod konrola lekarzy, robimy tzw follow up, ale nasze malenstwo "wylizuje sie" z wszelkich oznak wczesniactwa :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i Wasze "robaczki" :-)
Kurczak ale ten czas mi przelecial :szok:
 
madziu strasznie ci wspolczuje, do tego jeszcze problemy z laktacja... przystawiaj mala jak najczesciej moze za kilka dni bedzie lepiej. jak jej dasz troche mm po karmieniu to nie powinno zaszkodzic, a przynajmniej bedzie spokojniejsza


dziewczyny mi tez wlosy wypadaja ze szok, po kazdym prysznicu mam odplyw zatkany koltunami, z gumki tez wyplatuje za kazdm razem. mam nadzieje ze to tak jak mowi katrina :)


sicil kochana jak dobrze cie widziec!
 
reklama
madzia - współczuje.

Byłam w lublinie na weselu - mała z babcia została w domu. Wyjechalismy o 11 i do 17 nie sciągalam pokarmu. Matko myslałam ze mi cycki rozsadzi. Ale nie miałam gdzie. Jak zaczełam sciagać to lało się jak z kranu - w 10 minut 160 ml ściągnełam. od 22 kiedy mama dała sygnał ze mała zasnela po kąpieli piłam :) po raz pierwszy od prawie roku. Plan był ze od 2 do 12 sie wyspie ale było tak fajnie ze poszłam spac o 4.30 a o 9 obudziły mnie 2 gule i mokra koszulka z przodu.... Jednak mój nocny laktatorek-głodomorek robi dobra robote :)

sicil... - cieszę się że żyjesz i ze o nas nie zapomniałaś :)
 
Do góry