reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam sie i Ja. Wyprawilam dziecko z tatusiem do babci wroca dopiero jutro wiec cala sobote mialam dla siebie .Byloby fajniej gdyby nie deszcz caly dzien. Internet dziala mi tylko w moim lozku ja trzymam laptopa na glowa no poprostu zajebiscie!!!!!...tak jest jaksie mieszka tam gdzie wrony zawracaja ale tu chyba nawet wron niema...cos skrzeczacego. prawdopodbnie stacja meterologiczna na wzgorzu powoduje przerywanie zasiegu. Na domiar ciekawego zycia tutaj to zaczelo sie od spalonego samochodu sasiada potem przeszlo w kradzierze i gonitwe z bejsbolami za zlodziejem u innych mieszkancow obok nas a w zeszly wtorek ktos otworzyl butle z gazem o 24 w nocy w parku myslaalm ze to bomba...ach ...a moje dziecko nawet niedrgnelo w nocy. Zauwazylam ze jakos przestal bac sie oglosow glosnych i ciagle gada i nawija po swojemu. Najlepsza zabawa jak na czworaka z nim po mieszkaniu zasuwam tak wiec polecam . Zmienil pory drzemek i juz tylko 2 nie 3 i potrafi od 13 do 18-30 nic niepospac wcale nie marudzi. Na roczek kupimy mu rowerek juz pokochal rozowy...kolezanki.
no to masz tam wesoło, chociaż się coś dzieje :-):-D i dobrze że Ethanek spokojniejszy :-D
dzień dobry :-)
my już po basenie a że tata w pracy to dziś Misia pływała z dziadziem i to on chyba był bardziej szczęśliwy bo tak ją uwielbia :tak:
chodzicie raz w tygodniu na basen czy więcej ??

u nas po jednej stronie niebo czarne, a po drugiej świeci słońce :D Śmiesznie to wygląda!

chyba będą szły kolejne żeby, bo stan podgorączkowy i ból dziąsełek:(
a u mnie i deszcz i słońce i wiatr straszny :-:)szok:, ale 17 stopni


widać że pogoda na dworze bo pustki tu na całego
 
reklama
Przezyłam dzisiaj mały szoczek. Lili robilismi badaniai do zabiegu w tym pierwszy raz grupę krwi. Ja mam A Rh +, Maciek A Rh- i byłam przkonana,ze Lila będzie miała ktorąś z tych, a ma AB Rh -........Mój tata miał AB RH+ i Pani w labie zapewniła mnei,ze to po nim.....ciekawa jestem reakcji Maćka- hahaah

Młodak, ja też mamcały czas mroczki przed oczami:) z tym,ze ja mam jakieś minimalne zmiany w głowie.Miałam rezonans, do którego w sumie zmusiałam lekarza, bo nikt nie wiedział co mi jest.
 
alijenka chodzimy na basen raz w tygodniu odkąd Misia miała jakieś 4 i pół miesiąca ale myślę że gdybyśmy chodzili nawet trzy razy to ona byłaby przeszczęśliwa :tak:
 
kasia my też chodzimy raz w tygodniu ale się zastanawiałam czy nie zacząć częściej chodzić i też z małą zaczęłam chodzić na basen jak miała 4,5 miesiąca :-)



Avo z tą grupą krwi jaja wyszły, daj znać jak Twój zareagował na to :-D:-):-D
 
Witam
moja A. znowu od pon do środy miała gorączkę. Wczoraj byliśmy w szpitalu na badaniach, na szczęście wyszły w miarę ok. Ma delikatne odchylenia od norm ale nie aż takie aby interweniować. Mamy powtórzyć badanie za 2- 3 tyg bo być może ma tekie wyniki po zapaleniu które wcześniej mogła mieć. Lekarz też nie wyklucza zespołu ząbkowania, ponoć po wewnętrznej stronie dziąseł coś tam widział. Nam jakiś czas temu też się tak zdawało a tu nadal nie wychodzą.
Nasza A. zaczęła się bać takiego grającego psiaczka z leżaczka FP choć wcześniej normalnie się nim bawiła. Nie wiem dlaczego?
Dziś po tych wszystkich stresach i obawach o małą ,wychodzę na miasto.
Miłego weekendu
 
Witam
moja A. znowu od pon do środy miała gorączkę. Wczoraj byliśmy w szpitalu na badaniach, na szczęście wyszły w miarę ok. Ma delikatne odchylenia od norm ale nie aż takie aby interweniować. Mamy powtórzyć badanie za 2- 3 tyg bo być może ma tekie wyniki po zapaleniu które wcześniej mogła mieć. Lekarz też nie wyklucza zespołu ząbkowania, ponoć po wewnętrznej stronie dziąseł coś tam widział. Nam jakiś czas temu też się tak zdawało a tu nadal nie wychodzą.
Nasza A. zaczęła się bać takiego grającego psiaczka z leżaczka FP choć wcześniej normalnie się nim bawiła. Nie wiem dlaczego?
Dziś po tych wszystkich stresach i obawach o małą ,wychodzę na miasto.
Miłego weekendu

Dzieci, czasem tak mają, moja Lila w wieku około 10 miesiecy zaczeła się bać odkurzacza, wczęsniej za nim raczkowała, a nagle był ryk straszny:) Natalia natomiast odwrotnie, bała się starsznie białego małego króliczka, ale tak abrdzo,że darła się niesamowicie i uciekała od niego, a potem patrzyła przerażona gdzie jest:) Myslalam nawet,zeby go koło butów położyć,żeby ich nie próbowała wcinać- hahaha, ale dzisiaj jak juz maiął wdrożyć pomysł w życie, okaząło się,że króliczek jest super:)
 
Hej kochane,

o ludzie, jak ta sobota się dłuuuuży :rolleyes2: Jak nigdy, ale to dlatego, że nigdzie nie wychodzimy, nikogo nie zapraszamy, bo szpital w domu.


Przynajmniej wysprzątałam chałupkę i nawet udało mi się wyskoczyć z dzieciakami na krótki spacer, bo było piękne słoneczko (Julek dzisiaj nie gorączkuje, a lekarka pozwoliła). Pod koniec spaceru nagle złapał nas deszcz i tak sobie cały czas pada, pada, pada...


Rysica rozumiem Cię! Ja codziennie wstaję o 5.30 :tak: Bo o tej godzinie budzi się Julek. A o 6-tej zaczynamy się szykować do pracy/szkoły. Trzymaj się!

Kasia.natka jakiś czas temu kilka z nas kupowało foteliki sam., więc jak będziesz chciała podpytać, to dawaj śmiało ;-)

Zaza no ciekawa jestem, jak wygląda ten Wasz trójkołowiec ;-) Zwłaszcza podoba mi się ta naklejka hondy :-p Daj fotkę koniecznie.


Młodak Ty szczęściaro! Przyznaj się, co robisz, że Szymek Ci tak pięknie śpi. Buuuu, kiedy mój zafunduje mi niespodziankę w postaci snu do 7? Tylko do 7, naprawdę mi wystarczy :sorry:


Alijenka nawet tak nie mów, że Wrocław nie wyjdzie! Jak nie jak tak ;-)


Waris
cieszę się, że z małą lepiej! No i przyjemnego łazikowania po mieście :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
U nas pogoda podobna. Poszliśmy na spacer i złapała nas ulewa :confused2:
Dziewczyny wymiekam ... G usnela o 10 i już prZed chwila ryk... już śpi znów ale płacz był solidny. Super. Leci jej cosik z nosa w dodatku... zakroplilam nasivin i sterimar. Idę się załamać...
Wypijcie moje zdrowie... psychiczne, G fizyczne:confused:
I jak tam zdrówko?

Dzisiaj znowu zapierdziel w robocie, kończenie fajli, sprawdzanie milion razy - kierowniczka też chciała je sprawdzić... :crazy: jak ja nie lubię jak ktoś coś po mnie sprawdza :angry: no ale że całe 8 fajli było zrobione na tip top to powiedziała, że fajli do następnych ośrodków już sprawdzać nie będzie, no!!!

Poza tym wstawanie o 5:30 po czym wszędzie biegiem to mordęga... W ogóle cały tydzień w biegu!
Współczuję!

Szymek wstaje coraz później, dziś 8:30
A Zosia coraz wcześniej... :dry:
PaulinaMaria moje kolana odczuwają zasuwanie za młodym. Niczym nie moge ich nawilzyc. Są wręcz białe.
Zasuwasz za nim też na kolanach? :-D
 
reklama
Do góry