reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Hej :)
Niestety nie sposób Was nadrobić tyle produkujecie:szok:

Nawet jakbym chciała być na bieżąco to nie daję rady w pracy tego ogarnąć. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie :)

Witam wszystkie nowe czerwcóweczki i gratuluję dwóch kreseczek :)
Ja miałam wczoraj USG i może będą dwa bąbelki:-D
 
Souillac dziękuję :) Narazie lekarz powiedział, żeby się nie nastawiać na dwójkę bo jeden pęcherzyk może się wchłonąć więc zobaczymy na następnym USG. Mój mąż też przerażony jest, uważa że jedno nam by wystarczyło no ale jak będą dwa to na pewno będzie się cieszył, musi się tylko z tą myślą oswoić:-D
A Ty widzę tylko jeden dzień za mną :-)
 
Hej dziewczyny
Margotka ja w poprzedniej ciązy marzyłam o bliźniakach a teraz byłabym przerażona. Mam nadzieję, ze nic się nie wchlonie i bedę dwojaczki. Ja też nie daję rady za dziewczynami , chociaz jestem na urlopie i w poniedziałek wracam do pracy.
Paulinka mam w środe o 10. Strach mnie ogarnia.
Soulilac a mi się wydawało, ze hiv to standard w ciązy:szok:
martam, fioletowa ja tez bezobjawowa i chociaz po ciązy z Milą chciałabym się cieszyć brakiem objawów to nie mogę jakoś. Może lekarz mnie uspokoi
Gratki nowym mamusiom
A my bylismy z Milą u lekarza. Dostała antybiotyk i na tydzien ma z głowy żłobek. jak P pojedzie do pracy będe musiała prosić teściową żeby przyjechała. A ż mnie telepie na samą myśl..............
 
Cześć dziewczyny,

Przeczytałam wszystko, ale już nie pamiętam co komu chciałam napisać.

W ogóle witam nowe mamusie :).

Za mną niestety kiepska nocka. Miałam wczoraj późnym wieczorem krwawienie, malutkie, ale z żywą krwią. Oczywiście zaczełam zaraz panikować i spać nie mogłam. Ja po prostu zwariuję w tej ciąży.
Dzisiaj cały dzień leżę plackiem i się nie ruszam, ale na szczęście od rana czysto. Wstawiłam tylko szybko obiad. Nie pojechałam na spotkania, całą robotę zawalam. Masakra :(
 
margotka super! Ciekawa jestem czy faktycznie będą bliźnięta :-) Jeśli tak to sporo nowych zakupów Was czeka :-D
wieisnko to ja ide dzień po Tobie, nie denerwuj sie, wszystko będzie dobrze :*

U mnie dzień bez zmian. Piersi bolą na potęgę, mam duzo energii i przepiękna pogoda jest :-)
 
Cześć dziewczyny,

Przeczytałam wszystko, ale już nie pamiętam co komu chciałam napisać.

W ogóle witam nowe mamusie :).

Za mną niestety kiepska nocka. Miałam wczoraj późnym wieczorem krwawienie, malutkie, ale z żywą krwią. Oczywiście zaczełam zaraz panikować i spać nie mogłam. Ja po prostu zwariuję w tej ciąży.
Dzisiaj cały dzień leżę plackiem i się nie ruszam, ale na szczęście od rana czysto. Wstawiłam tylko szybko obiad. Nie pojechałam na spotkania, całą robotę zawalam. Masakra :(

Natis może wybierz się do lekarza, takie rzeczy należy kontrolować na bieżąco. Dobrze, że dziś już jest ok i że leżysz i odpoczywasz ale ja bym to lepiej skonsultowała z lekarzem.

margotka super! Ciekawa jestem czy faktycznie będą bliźnięta :-) Jeśli tak to sporo nowych zakupów Was czeka :-D
wieisnko to ja ide dzień po Tobie, nie denerwuj sie, wszystko będzie dobrze :*

U mnie dzień bez zmian. Piersi bolą na potęgę, mam duzo energii i przepiękna pogoda jest :-)

Paulinko dziękuję :)
Zazdroszczę Ci tej energii, bo mnie dziś jakby walec przejechał i zaczęły mi się mdłości, strasznie uciążliwe to jest w normalnym funkcjonowaniu.
 
reklama
Witam się popołudniowo,
słoneczko świeci, wiec humorek dopisuje.
U mnie na razie brak jakichkolwiek objawów i to mnie trochę martwi.
W przyszłym tygodniu może umówię się do lekarza:-)

Natis może chociaż zadzwoń do lekarza, lepiej dmuchać na zimne. I odpoczywaj!

Margotka to super by było jakby 2 bąbelki się urodziły :) trzymam kciuki.

Wisieńka zdróweczka dla Emilki :-)

Witam nowe czerwcówki i życzę nudnych i książkowych ciąży!
Za wszystkie wizytujące dziewczynki trzymam kciuki!
 
Do góry