reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

Mi wlasnie wczoraj o 21.30 odszedl czop - jak na razie skurczy nie mam - lekarz mi mowil, ze to tak na 2-3 dni przed porodem odchodzi. Mam zamiar zaraz pomyc podłogi to moze w nocy cos sie ruszy
 
reklama
Czop zaczął mi odchodzić 24 maja od rana, a 25 maja o 3:55 urodziłam synka. Przy pierwszym porodzie czop mi wcale nie odszedł.
 
Ostatnia edycja:
No oby to szybko poszło, bo szczerze mówiąc, trochę się niecierpliwię... Poprzednią ciążę przenosiłam o duuuuużo i tym razem jest szansa na to, że będzie w miare o ludzkim czasie :-D
 
Witam! Dziewczyny napiszcie kiedy zaczal Wam odchodzic czop sluzowy? Ja zauwazylam to juz wczoraj ale dzisiaj kiedy bralam prysznic bylo tej galaretowatej wydzieliny duzo wiecej, dodam ze byla taka przezroczysta, bez zadnej krwi czy czegos, boje sie ze za kilka godzin moge zaczac rodzic. Jestem w 38 tygodniu ciazy, jutro rano ide robic badania na znieczulenie ale boje sie ze do rana juz sie zacznie i bede musiala rodzic bez :no:... Skurczy jako tako nie mam wieczorem jak maly sie rusza to czuje klucie w podbrzuszu i dosc czesto w nocy mi twardnieje brzuch. Nie wiem co mam robic, moze powinnam isc jeszcze dzis zrobic te badania, tylko ze nie wiem czy trzeba je robic na czczo..
 
Justyna niestety ja nie odpowiem bo to jeszcze przede mna, ale ja tez mam problem ze znieczuleniem a konkretnie z uczuleniem na znieczulenie i nikt mi nie potrafil powiedziec gdzie takie badanie mozna zrobic. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry