reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Czop śluzowy

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Jestem w 34-35 tygodniu ciąży. Dzisiaj zauważyłam przy załatwianiu ciągnącą się przeźroczysto-białą wydzielinę i troszkę wody. Czy to schodzi czop, czy to coś innego??
Ostatnio robiłam badania moczy i wszystko wyszło oki.
Pozdrawiam

reklama

mata-kow

mama do kwadratu :)
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Czop to taka galaretka, może być przexroczysta, z domieszką śluzu,lekko podbarwiona krwią, brunatna itp., ale jak masz jakiekolwiek wątpliwości to idź do ginekologa :tak:

Rozwiązania
0
Cześć Wam wszystkim! Jestem tu pierwszy raz. Chciałam prosić Was o pomoc. Jestem w 31 tc i miałam małą infekcję w pochwie, więc płukałam ją sobie Tantum Rosa za pomocą irygatora. Podczas płukania zauważyłam że wyleciało mi troszkę śluzu z pochwy (biały, w ilości stołowej łyżki do zupy). Pomyślałam że to pewnie normalny śluz i nie ma się czym martwić, ale potem poczytałam sobie o tzw. czopie porodowym i zaczęłam się zastanawiać, czy to aby nie był on i czy w ogóle jest możliwe, żebym go sobie tak poprostu wypłukała za pomocą tego irygatora? Wiem, że może moje pytanie jest "troszkę" irracjonalne, ale totalnie nie wiem co mam myśleć, bo to moje pierwsze dziecko i nie mam jeszcze żadnych doświadczeń w tej kwestii:-( A jeżeli to możliwe, to czy moje dziecko nie jest już chronione przed jakimiś drobnoustrojami? :-(

KasiulkaW

Entuzjast(k)a
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
Wiesz co nie wiem czy powinnaś używać irygatora w ciąży , powiem ci że mój czop porodowy był taki krwisty i galaretkowaty ale czy wszystkie takie są to nie wiem .Może zasięgnij porady lekarza zawsze będziesz spokojniejsza .

Rozwiązania
0
Dzięki za odp. Jak zaszłam w ciążę i nabawiłam się bakterii to lekarz właśnie polecił mi irygację. i to już po 20tc. Myślisz, że da się czop tak zwyczajnie wypłukać?

milkada

Czerwcowa Mamusia '09
Miasto
wrocław
Rozwiązania
0
Mnie się wydaje że raczej nie da się go tak poprostu wypłukać.Ale jeżeli masz jakieś wątpliwości to skonsultuj to z lekarzem :-)

kasie

Fanka BB :)
Miasto
Zamość
Rozwiązania
0
hej dziewczyny chciała bym wiedzieć ile od odejścia czopu możne rozpocząć się poród?

J

joklis

Gość
U mnie zaczal odchodzic rano, a do szpitala pojechalam dopiero o 20tej z 3 cm rozwarcia... Ale z tego co wiem, to moze byc roznie... Definitywnie jest to pierwsza oznaka, ale nie panikuj, jak zaczna sie skurcze, to po prostu odmierzaj sobie czas pomiedzy... Ty wiesz najlepiej jaki masz dystans do szpitala...

ewka84

Rozwiązania
0
też tak miałam, mniej więcej 12 godzin po odejściu czopa pojechałam do szpitala i miałam tylko 3 cm rozwarcia...
pewnie teraz rodzisz, powodzenia!

reklama

kbetina

Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Mi czop śluzowy odszedł o 5.00 rano a do szpitala pojechała o godzinie 12.00 w południe, bo wody mi zaczeły odchodzić, córcie urodziłam o 18.10 popołudniu. Wszystko tego samego dnia.

Powodzenia:-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry