reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Trzymam za Ciebie kciuki:) Ja takze staram sie o Maluszka, drugiego, poniewaz mam 9-miesiecznego synka, w poniedzialek robie test:) mam nadzieje ze @ nie nadejdzie:)
 
reklama
martaik dziekuje i ja rowniez trzymam kciuki zeby jednak pojawily sie u Ciebie dwie sliczne kreseczki):) Ja biegam co chwile do lazienki sprawadzac czy aby jednak nie nadeszla ale wciaz cisza tylko jak juz wczesniej pisalam te same lekkie brunatne plamienia.Bardzo bym sie cieszyla .... no ale nic ozostaje czekanie a jutro tescik Pozdrawiam Cie i trzymam mocno kciuki:):)
 
Witam dzieczyny tak robilam dzis z porannego moczu test i niestety wynik negatywny:(:( a @ nadal brak :/ wiec juz nic z tego nie rozumiem choc jeszcze jakas nadzieje mam ze moze za wczesnie sama nie wiem... poczekam jeszcze 2 do 4 dni i jak nadal nie bedzie @ to ponownie wykonam test lub wybiore sie na bete i do lekarza.Plamienia brunatne mam od soboty dzis nawet czysto zastanawiam sie czy to moze nie jakies zaburzenia hormonalne ale niedawno robilam badania i wszystko bylo w porzadku. Dziewczyny ostatni @ mialam 21 lipca trwal normalnie 7 dni ( mam dosc obfite i bolesne co 35 dni) według kalendarzyka dni plodne mialam od 7 do 14 sierpnia potwierdzone testem owulacyjnym ( w tych dniach bylo przytulanko) a 22 zaczely sie te dziwne brunatne plamienia czasem troszeczke widocznej krwi do tego bol podbrzusza niby na okres ale taki bardziej ciagnacy i klucie od czsu do czasu janika ....wiec tak to wyglada ;/ Moj M mowi zebym poczekala cierpilwie jeszcze ale ta niewiadoma jest straszana.Oki nie smece wiecej wam.Jak cos wiecej bede wiedziec to napisze .Pozdrawiam was i jesli ktoras mogla by sie wypowiedziec na ten temat to bede bardzo wdzieczna moze ktoras z was miala taki przypadek i okazalo sie ze jednak to byla ciaza pomimo testu negatywnego.
 
Witam was wszystkie:):) xXxIzuLQaxXx ja wlasnie tez sie nad tym zastanawiam z tym ze u mnie plamienie ( bardzo delikatne) pojawilo sie jakies 9 dni po owulacji i trwa az do dzis ;/ Dzis mam termin miesiaczki i myslalam ze sie to jakos rozkreci a tu nadal lekko tylko zabrudza mi wkladke.Oczywiscie my staramy sie o dzidzie i w tych dniach co sa najodpowiedniejsze bylo przytulanko.Do tego czuje okropne rwanie persi i bol brzucha ale bardziej bym powiedziala takie dziwne ciagniecie i co jakis czas zakuje mnie jajnik i wydaje mi sie ze raza dostane okres a tu nadal nic .Co o tym myslicie dziewczyny....Test mialam dzis robic ale sie jeszcze powstrzymalam bo myslalam ze sie cos rozkreci a tu nadal cisz;/a ja nic juz nie rozumiem i caly czas sie zastanawiam :/ moze ktoras z was tak milala mozecie dziewczyny sie wypowiedziec na ten temat??? Pozzdrawaiam

Witam dzieczyny tak robilam dzis z porannego moczu test i niestety wynik negatywny:(:( a @ nadal brak :/ wiec juz nic z tego nie rozumiem choc jeszcze jakas nadzieje mam ze moze za wczesnie sama nie wiem... poczekam jeszcze 2 do 4 dni i jak nadal nie bedzie @ to ponownie wykonam test lub wybiore sie na bete i do lekarza.Plamienia brunatne mam od soboty dzis nawet czysto zastanawiam sie czy to moze nie jakies zaburzenia hormonalne ale niedawno robilam badania i wszystko bylo w porzadku. Dziewczyny ostatni @ mialam 21 lipca trwal normalnie 7 dni ( mam dosc obfite i bolesne co 35 dni) według kalendarzyka dni plodne mialam od 7 do 14 sierpnia potwierdzone testem owulacyjnym ( w tych dniach bylo przytulanko) a 22 zaczely sie te dziwne brunatne plamienia czasem troszeczke widocznej krwi do tego bol podbrzusza niby na okres ale taki bardziej ciagnacy i klucie od czsu do czasu janika ....wiec tak to wyglada ;/ Moj M mowi zebym poczekala cierpilwie jeszcze ale ta niewiadoma jest straszana.Oki nie smece wiecej wam.Jak cos wiecej bede wiedziec to napisze .Pozdrawiam was i jesli ktoras mogla by sie wypowiedziec na ten temat to bede bardzo wdzieczna moze ktoras z was miala taki przypadek i okazalo sie ze jednak to byla ciaza pomimo testu negatywnego.

Ja w bym od razu na Twoim miejscu szła do gina i o tym opowiedziała bo może masz jakieś zaburzenia skoro ciągle plamisz a test negatywny. Lekarz wyśle Cie na bhcg. Pozdrawiam i powodzenia! &&&
 
czekajaca na dzidzie czytałam wiele historii, że test wyszedł negatywny mimo, że ciąża była, więc głowa do góry :) Poczekaj kilka dni i zrób ponownie test. Chociaż bardziej pewne byłoby wykonanie testu z krwi, będziesz wiedziała co jest grane, bo takie plamienia mogą mieć związek z czymś innym. Jeśli nie dostaniesz normalnego @ w przeciągu tygodnia, a test wyjdzie znowu negatywny to wybierz się do lekarza. Ja co prawda w ciąży nie jestem jeszcze i plamień też nie miałam, ale w lipcu @ spóźnił mi się 10 dni. Byłam u lekarza, ale badania były w normie i lekarz powiedział, że czasami tak się zdarza. Jednak trzymam mocno kciuki, aby to była dzidzia &&&&& :) Daj znać jak już coś będziesz wiedzieć :)
 
Czekająca, moimi pierwszymi objawami były bóle brzucha jak na okres, bolesność piersi. Czyli znane mi objawy przepowiadające miesiączkę. Okres dostałam 19 stycznia (zawsze miałam jak w szwajcarskim zegarku, więc następny powinien wystąpić 19 lutego), tydzień przed pojawiły się objawy, więc czekałam, 22 lutego zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Ale każdy człowiek jest inny, organizm na swój indywidualny sposób, daje znać. Ja na Twoim miejscu, od razu poszłabym do lekarza. Niech Cię dokładnie zbada, bo może masz jakieś zaburzenia hormonalne. A jeżeli to ciąża, to tym lepiej potwierdzi i od razu zleci komplet badań.

Życzę powodzenia ;)
 
Ja nie miałam praktycznie objawów. Wyjątkiem były drażliwe piersi przed spodziewanym @. Wiele wskazywało na brak ciąży, nawet temperatura, która przecież powinna wzrosnąć w takim przypadku. Test zrobiłam by się upewnić. Było to nasze pierwsze podejście więc zaskoczenie było niemałe.:szok: Z tymi objawami nie ma więc 100% reguły. Także później nie miewałam szczególnych symptomów, nudności itp. Pozdrawiam i powodzenia w staraniach.
 
Czekająca, moimi pierwszymi objawami były bóle brzucha jak na okres, bolesność piersi. Czyli znane mi objawy przepowiadające miesiączkę.
Też tak miałam.. Ból brzucha był trochę inny, bardziej kłuło niż bolało, do tego spóźnał mi się okres i bolały mnie piersi. Test pozytywnie + potwierdzeni lekarza ginekologa i czekaliśmy na maleństwo :)
 
reklama
Witam . Wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem . A gdy juz dochodzil wytarl se papierem ale ja przypadkiem otarlam sie pochwa o sperme . Okres mam teraz troche nieregularny bo mam zadko tak ze okres mam wczesniej o 2 lub 1 dzien . Okres mialam 26 lipca i mialam go 5 dni . Nie wiem czy wczoraj mogly byc dni plodne czy nie . Czy mozna zajsc w ciaze pocierajac sperme na pochwie ??
Pomocy!!!
 
Do góry