reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Niestety nie jest zbyt dobrze. Robiłam test beta hcg wynik jedynie 35 mlU/ml. Z kalendarzyka wynika, że jestem w 5 tc. Czy jest jakakolwiek szansa? Jestem załamana.
 
No to faktycznie wynik dosc mały, zrob sobie po 48 h kolejny to powinno Ci dac odpowiedź jak rosnie chociaz obawiam się że może to być juz wartość spadkowa ale bez kolejnego oznaczenia nie będziesz wiedzieć
 
Hej dziewczyny! Piszę w zasadzie z czystej ciekawości, bo na ciążę się raczej nie nastawiam. Wiem, że nie rozkręca się testów ciążowych, ale po prostu zaciekawiło mnie to gdy w około 4 minucie pojawił się delikatny cień i chciałam dokładnie zobaczyć o co chodzi :) Tak czy inaczej, po prawej stronie zauważyłam ledwo widoczna kreskę(lub po prostu moje oczy mnie oszukują ;p), ale wydaje mi się, że jest ona jakoś daleko. Spotkałyście się z czymś takim, czy jest to jakaś kreska techniczna lub wadliwy test? :)
822473DB-8526-4E41-A388-4C42A10253BD.jpeg
 
Hej dziewczyny! Piszę w zasadzie z czystej ciekawości, bo na ciążę się raczej nie nastawiam. Wiem, że nie rozkręca się testów ciążowych, ale po prostu zaciekawiło mnie to gdy w około 4 minucie pojawił się delikatny cień i chciałam dokładnie zobaczyć o co chodzi :) Tak czy inaczej, po prawej stronie zauważyłam ledwo widoczna kreskę(lub po prostu moje oczy mnie oszukują ;p), ale wydaje mi się, że jest ona jakoś daleko. Spotkałyście się z czymś takim, czy jest to jakaś kreska techniczna lub wadliwy test? :) Zobacz załącznik 1236890

Moim zdaniem ta kreska jest za daleko, a test jest wadliwy.
 
Hej dziewczyny! Piszę w zasadzie z czystej ciekawości, bo na ciążę się raczej nie nastawiam. Wiem, że nie rozkręca się testów ciążowych, ale po prostu zaciekawiło mnie to gdy w około 4 minucie pojawił się delikatny cień i chciałam dokładnie zobaczyć o co chodzi :) Tak czy inaczej, po prawej stronie zauważyłam ledwo widoczna kreskę(lub po prostu moje oczy mnie oszukują ;p), ale wydaje mi się, że jest ona jakoś daleko. Spotkałyście się z czymś takim, czy jest to jakaś kreska techniczna lub wadliwy test? :) Zobacz załącznik 1236890
Dla mnie wadliwy ,powtorz test ,lub lepiej idz na bete
 
Dla mnie wadliwy ,powtorz test ,lub lepiej idz na bete
Czyli tak jak myślałam, jednak jakieś niewielkie ziarenko niepewności gdzieś w środku zaczęło kiełkować i wolałam się upewnić. Z kolejnym testem lub betą jeszcze się wstrzymam, @ dopiero spóźnia się drugi dzień :) Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Czyli tak jak myślałam, jednak jakieś niewielkie ziarenko niepewności gdzieś w środku zaczęło kiełkować i wolałam się upewnić. Z kolejnym testem lub betą jeszcze się wstrzymam, @ dopiero spóźnia się drugi dzień :) Dzięki za odpowiedź
2 dzien to juz duzo 😉idz na bete szkoda kasy na testy
 
Do góry