reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego żółtko jaja jest tak ważne w diecie niemowlęcia??????

mam pytanko, czy to żółtko jaja kurzego ma być ugotowane, czy surowe?????.bo moja mam twierdzi, że podawała nam do zup surowe
Zwykle dodaje sie ugotowane na twardo i rozgniecione....tak jest przede wszystkim latwiej odmierzyc przepisowe pol.
Twojej mamie raczej chodzilo o to ze dodwala do zupki surowe i gotowala....bo chyba calkiem surowego nie dawala? :szok:
 
reklama
gotowane.
ale chyba jak sie wrzuci surowe jajko do gotujacej sie zupy i wystarczajaco dlugo pogotuje, to chyba dramatu nie bedzie. tak na zdrowy rozsadek. ale pewnosci nie mam.
 
moja mama określiłą to nieprecyzyjnie, jak się jej przed chwilką spytaąłm dokładniej, to powiedziała, że surowe żółtko do gotującej się zupki.
DZięki za szybkie odpowiedzi ja muszę kończyć bo moje słońce chce do klawiaturyaAAAA
 
Oj... ja bym się bała dać surowe i nigdy o tym nie słyszałam!!! :no:
My dziś zaczęłyśmy dawać żółtko i oczywiście ugotowane na twardo! :tak::-);-)
Dodałam do miksera jak robiłam zupkę i gotowe! :tak::tak::tak::-):-):-)
 
Moja pediatra mówiła że żółtko ma tzw. dobry (ale tylko dla dzieci) cholesterol. który wpływa na dobre funkcjonowanie układu nerwowego u dzieci
 
Do góry