reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do pracy....marsz :(

oj Catherinka niezły maratonik Was czeka :)
po latach pewnie będziecie wspominać to ze śmiechem :) a na razie życzę dużo sił i powodzenia :-*

u nas będzie opiekunka nadzorowana przez moją mamę ;)
całodobowa i całotygodniowa opieka widzę, że jest ponad siły mojej mamy - zwłaszcza teraz, gdy wchodzi w grę noszenie malucha - poza tym też niech coś z życia ma, a nie zasuwa na kolejny etat z naszym dzieckiem :)
 
reklama
kurcze ja na szczescie nie ide do pracy chociaz sa i tego zle strony bo kasy brak i musimy wyjechac tzn maz wyjedzie juz we wrzesniu a ja sama z emi do swiąt :(

ale nie zazdroszcze wam najgorsze to jesli sytuacja finansowa nie pozwala wychowywac spokojnie dziecka okropność :mad:
 
tak szczerze to ja nie wyobrażam sobie być cały czas w domu przy maluszku, bardzo lubię swoje studia, ten krótki czas spędzony na uczelni pozwala mi złapać oddech i nabrać sił..tylko co innego parę h a co innego np 8godzin....jestem w tej komfortowej sytuacji,że obecnie mam z kim zostawić małą i jestem pewna,że nic złego jej się nie stanie, w przyszłym roku już niestety nie będzie tak różowo, jeśli nie dostanę ITS to będzie ciężko :(
 
właśnie się dowiedziałąm, że od 1 sierpnia rozpoczynam współpracę z dużą kancelarią :)
niestety moja własna musi być cichutko i na boczku, ale może kiedyś się wykluje ;)

maga - co to jest ITS? (niby tak niedawno studiowałąm a nie wiem ;) :laugh:)
 
a ja gadalm z mezem i ustalilismy ze 1 wrzesnia wracam do roboty:(nie chce ale musze,tylko najpierw trzeba pogadac z szefem i zalatwic wychowawczy,moze wiecie jak to sie robi
 
reklama
dzięki  :)
jestem okropna bo wykręciłam się od podpisania umowy bo czekam na odpowiedź z innej kancelarii, czyt. na jeszcze lepsze warunki ;)

maga - mój blond łepek tego sktótu nie załapał  :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry