reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

reklama
Oczywiście,że można.
Herbatka koperkowa,rumiankowa,z dzikich róż,uspokajająca.
Jest ich mnóstwo.
Wszystkie specjalnego przeznaczenia dla niemowląt.
Z Hipp-a,Bobovity....
Tego jest ogrom w supermarketach ;-)
 
a nam lekarz powiedzial ze jak karmione piersia to okolo 4-5 miesiecy nawet wody nie dawac, zadnych herbatek itd bo zoladeczek malutki i teraz tylko mleczka potrzebuje, tylko mleko:tak: juz tak to natura urzadzila i juz
 
Ja do piątego miesiąca nic nie dawałam dziecku poza piersią, a potem dostawało wodę gerbera, której nie trzeba przegotowywać przed gotowaniem (wygoda), a także herbatki dla dzieci, ale to rzadziej, bo one jednak zawierają cukier.
 
pierwsze pol roku wlasnie zupelnie za cale picie i jedzenie wystarczy mleko matki. ale tez nie mozna sie dac zwariowac. jak maluch jest zupelnie malutki, chce mu sie pic, a mleko nie dziala, to najlepiej zaczac od wody.
 
Ja swojemu dziecku podawalam od 1 miesiaca herbatke rumiankowa,koperkowa z bobovity, karmilam cyckiem do 3 miesiecy ale mimo to poilam od czasu do czasu by lepsze bylo trawienie, Moja mala ogolnie duzo pije bo lubi, wiec dajej jej juz dzis soczki, herbatki, wode, mleko :tak: ale ma juz dzis 9 miesiecy a tu nie wiem o jakie dziecko chodzi ? bo niemowle to jest do 1 roku zycia :-)
 
reklama
Do góry