reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

wydaje mi się że herbata nie jest wskazana dla dziecka:no: ja bynajmniej mojemu 3 latkowi nie podaje herbaty:no: z tym że ja nie mam i nie miałam kłopotu u niego z piciem wody czy jakichkolwiek innych napojów:sorry2:
 
reklama
Jak Damianek miał 8 m-cy to do picia dostawał już prawie wszystko, ale najbardziej smakowały mu herbatki granulowane właśnie z HIPP'a, są różne różniaste a cena jest nawet przystępna. Twój maluch na pewno będzie wypijał ją ze smakiem. Ze zwykłą herbatką jeszcze bym się wstrzymała, ale dla pewności skonsultuj się ze swoim pediatrą, może on coś Ci doradzi. Mój mały bardzo lubił pić rozcieńczone Kubusie, ale to jeśli chodzi o soczki :-) Pozdrawiam
 
Adaś miał 8 msc-y jak alergolog mowiła zeby własnbie takie owocowe herbatki podawac-tylko wiadomo-odpowiednio słabsze,zioła,i wode-raczej ograniczac herbatki granulowane-bo to dopiero sama chemia:baffled:lepiej dac świeżo zaparzoną herbate-mozna dodac domowego soku-idealnie rozgrzewa,lub samą:tak:moje dziecko uwielbia mięte,ale na szczescie od 2 msc pije tylko wode-od czasu do czasu rozcienczony soczek,ale zima-po spacerku-malinowa herbatka:-)
 
Gosia ja bym Sagi nie dała, bo to chyba czarna herbata tyle że z danym smakiem.
Jeśli tak jest to nie za zdrowo, bo czarna herbata utrudnia wchłanianie żelaza z pokarmu i ma w sobie substancje pobudzające- teinę.:dry:

Daję Julce herbatki BoboVity bo moim zdaniem są smaczniejsze od Hipp. I zostanę przy nich jeszcze dłuższy czas... :tak::-);-)
 
nam pediatra powiedziała, aby przepajać dziecko (2 miesiące) bardzo słabą herbatką, dosłownie słomianą, dosłodzoną glukozą.
 
Co do cherbatek Hipp to faktycznie slodkie , soczki bobofruta tez slodkie generalnie to pomyslalam o cherbatce z malina i dzika roza no bo idzie jesien ...
Dzis podalam swemu malcowi TYMBARK z sokiem owocowym a dokladnie jablkiem i mysle ze to nie jest glupie bo ten tymbark jest na wodzie zrodlanej i on wcale nie jest az tak slodki ...
 
Hej.
Ja również próbuję swoją córcię przyzwyczaić do picia. Córka karmiona jest piersią, oprócz tego kaszka, zupka, deserek. Zaczęłam od wody, bo podobno najzdrowsza. Niestety bez sukcesu:baffled:. Zmieniałam butelki i nic. W końcu doszłam do wniosku że może woda jej nie smakuje wiec kupiłam soki. Jabłkowy, winogronowy.... wszystko wypluwa, nawet z łyżeczki nie chce. Nasz pediatra mówi żeby właśnie przyzwyczajać dziecko do picia wody. Jeśli już nie da rady to rozcieńczać soki pół na pół z wodą. Jednakże nie dawać ziołowych herbatek do picia, typu rumianek, koper włoski itp. Podobno nigdy nie wiadomo co nawiało na pole z rumiankiem. Pierwszy raz spotkałam się z taka opinią. Zawsze mi wpajano że zioła są najlepsze na wszystko....
 
reklama
Madziu najlepiej mleczko i to Twoje a tak poza tym to koper włoski na uspokojenie jak najbardziej. pozdrawiam
 
Do góry