reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

Więc dołaczam do tematu,ja chciałabym a raczej chcielibyśmy mieć 4 fasolek...choć może niektórych to dziwi dlaczego aż tylke lub tylko tyle,ale takie jest moje pragnienie,mojego narzeczonego to tak chyba nie do końca świadomie te czwarte by poczęte było ale jak narazie idzie ku dobremu...pozdrawiam wszystkie starające się
 
reklama
My póki co czekamy na pierwszą fasolkę, ale planujemy 3 :-) Tylko ze tą trzecią dopiero po jakimś czasie żeby się odmłodzić ;-)
 
Fajnie mieć wiecej niż jedno,jeśli ma sie możliwości wy taką gromatke wychować no naprawde warto...Gratuluje twojej fasolki,mam nadzieje że moja już niedługo na stałe zakwitnie w mym brzuszku...
 
A ja osobiście chciałabym mieć 4 dzieci :-) Jednak z mężem myśleliśmy tak realnie, że na razie parka a jak życie i zdrowie nam kiedyś jeszcze pozwoli, to na trzecie się zdecydujemy ;-)
Na razie jesteśmy na etapie starania się o drugie dzieciątko :tak:
 
NIUSIAAGUSIA- przykro,ze @ przyszla,ale minelo toche czasu i pewnie w dni plodne znow dzialaliscie i znow jest nadzieje:tak::tak::tak: my z mezem tez myslimy o trzecim mluszku choc dzis naszly mnie troche watpliwosci,ale mąż stwierdzil ze to przesilenie wiosenne i damy rade-porozmawiamy jak wroci z pracy:-Dale mysle,ze wrocimy do tematu:tak:pozdrawiam wszystkie mamuski i przyszle mamuski-w rodzinie sila:happy2::happy2:
 
Na razie staramy się o pierwsze dzieciątko. Ale moim marzeniem d zawsze była duża rodzinka, i jak tylko finanse na to pozwola to chciałabym 4 dzieci. Przy czym 3 moich własnych, a jedno adoptowane.
 
MARTKA-Ja tez kiedys miala takie marzenie zeby adoptowac dziecko jesli nie bedziemy mogli postarac sie o swoje rodzone,ale mimo ze latwo nie bylo mamy 2 a od czerwca zaczynamy prace nad 3 i liczymy z mężem ze efekty beda szybkie:tak:trzymam kciuki za wszystkie mamusie i mocno za te ktore planuje lub juz maja wiecej niz 2 dzieci;-):-D
 
Witam :)
Ja zawsze chciałam miec sporą gromadkę,kiedyś myślałam o 4, teraz juz tyko o 3 ale narazie będziemy się starać o 2, a potem się okaże :) ale mysle ze 3 tez kiedys będzie ,ja byłam sama i było mi z tym źle dlatego chciałabym miec duża rodzine :) wiadomo jest cięzko,trzeba z kilku spraw rezygnować ale mysle ze warto, bo rodzina i najbliżsi sa najwazniejsi :)
 
reklama
Przegladając ten temat naszła mnie myśl co to znaczy odpowiednio duże mieszkanie? Czy jeżeli my mamy 65 m2 to jest za małe na 3 dziecko? Tak się zastanawiam po prostu.
Do tego mamy dwa koty przebywające wyłącznie w mieszkaniu, kotkę perską i kocura norweskiego leśnego oczywiście kastrata bo nie wyobrażam sobie chowania wszystkich kociąt a na pewno serco by nam pękło jak byśmy mieli je sprzedać obcym.
Ja nie pracuję, czasami łapiemy z mężem zlecenie foto video i wtedy w sobotę nas nie ma a w tygodniu w domku montuję Wesele i retuszuję fotki (zajmuje mi to ok 6-8 godzin dziennie). Mój mąż pracuje dużo po 12 godzin dziennie żebym mogła być z dziećmi i gotować mu obiadki. Jak na razie radziliśmy sobie świetnie i czujemy się na siłach na trzecie dzieciątko ale narastają we mnie wątpliwości czytając Wasze posty.
 
Do góry