reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

W naszej puszce prawie 1000 ,a z tym co my dołożyliśmy to ponad 1000.;-):-):-)
A cały sztab jak na razie 55.000 i nadal liczą...:-D:-D:-D
 
reklama
No to super gratulacje:-)

Chciałabym zapytać czy któreś dziecko nosi aparat ortodontyczny?

Wiki właśnie:-( zaczęła....i nie jest zbyt szczęśliwa ale musi....większą część doby
 
Witam mamy drugoklasistów :-)Tak sobie tu zajrzałam,najczęściej przebywam na wątku mam lutowych-dzieci urodzone w lutym 2010-bo tam zalogowałam się po raz 1szy na forum właśnie ,gdy byłam w ciąży w zeszłym roku :-) ale patrzę sobie i jest tez taki wątek,a ja mam córeczkę Julię,którą urodziłam w Andrzejkową noc 2002 roku:tak::-) Dlatego tu zaglądam i ,jeśli pozwolicie to do Was dołączę i będę od czasu,do czasu z Wami:-):tak:Pozdrawiam:-D
 
anne to ja tak jak ty dopiero niedawno tu dołączyła, bo przygodę z tym forum zaczęłam jako majówka 2010.
 
Anne witaj! Tak patrze a Ty kochana masz 4:-)....i jak sobie radzisz? Bo ja z moimi 2 pannami czasem wysiadam:szok: No ja bym w sumie mogła miec więcej dzieciaków...gdyby ktos mi zapewnił...bezbolesne porodu i grzeczne dzieciaki....:-D

Dzis moja młodsza miała bal w przedszkolu...byłam trochę pocykać fotek...oj słodkie te maluchy....

U nas w szkole to Wiki ma dopiero po feriach bal....a ferie u nas wczesnie bo juz od poniedziałku czyli od 17 stycznia. No i ja musiałam brać tydzień urlopu....zeby z dziewczynami posiedzieć


wampi widzę, ze 3 dni temu 10 latek pyknęło razem....no mi 1 stycznia:tak:
 
oj tak 10 lat za nami, sama nie wiem kiedy to zleciało :)

my też ferie od poniedziałku (Łódź), a bal pewnie po feriach, bo dziś był tylko bal na świetlicy dla dzieciaczków na nią zapisanych
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe mamy .
zapraszamy na pogaduchy częściej.:tak::-):-)
Wczoraj w wyniku dość długiego siedzenia nad sprawozdaniami do fundacji zrobiłam sobie przerwę.
W tej przerwie powstało coś takiego.
 
Hello .Melduję się ,że żyję,ledwo bo ledwo,ale ciągnę.
Przepraszam Was,że tak rzadko zaglądam,ale jak już wejdę zakręcę się i coś zawsze wyskoczy ,wybaczcie.


W nowym roku,żeby mi atrakcji nie brakowało musze latać po lekarzach,...ze sobą.
Od zeszłego tygodnia jadę na prochach,leki,lekarze badania,mam dość.
Moje kochane nereczki dały znowu o sobie znać.
Chcę pojechać do lekarza nefrologa do Ostrowca,bo u nas przyjmuje tylko raz w tygodniu.Niestety nie mam kiedy.
24 stycznia mam usg,zobaczymy co wyjdzie.


Asiulka a w jakim systemie pracujesz? i co dokładnie robisz? pisałaś pamiętam , ale nie pamiętam dokładnie gdzie ...:sorry2:Powiem Ci ze pensja naprawdę super....u mnie full roboty a kasa do dupy przy takiej odpowiedzialności....Bardzo chciałam iśc do pracy, bo miałam juz dośc siedzenia w domu z laskami a teraz każdy dzien wolny to dla mnie rarytas, tym bardziej , że rzadko mam wolny weekend....

Paula pracuję w systemie trzy zmianowym,jako monter wiązek elektrycznych.,konkretnie ,to robię wiązki elektryczne,które są później montowane w samochodach ciężarowych i autobusach MAN-a.
Nie jest źle ja jestem zadowolona,kasa tez nie jest zła.Narobić się nie narobię.
Ekipa zarąbista,to też ważne.

No i mniej optymistycznie ,dla urozmaicenia życia rodzinnego dziś wieczorem wylądowaliśmy z Emilkiem na pogotowiu.
O 2 w nocy woła "mamo siku,poszłam do niego wzięłam do łazienki patrzę a on dosłownie parzył,za termometr 39,3.
I tak przez cały dzień,ledwo zbić się udało do 38,i spowrotem .
Emil ma zapalenie krtani i dostał antybiotyk.
Musiałam zadzwonić po pomoc,i niezawodną babcię Ewcię,na jutro
M.ma 1 zmianę a ja 2 ja wychodzę z domu o 14,on wraca 14.15
Jak są zdrowi to bez problemu Maciuś z nim zostaje te 15-20 minut.W tej sytuacji to nierealne.
Więc przychodzić będzie w tym tygodniu moja mamuśka do nich.
Bo Maciuś też zostaje w domu bo dycha strasznie.

Zdrówka wszystkim życzymy.
 
reklama
ja jakoś też zaniedbałam wątek:baffled::baffled::baffled:
ojj wstyd
bije sie w piers i postaram sie poprawic!
u mnie oki,od nowego roku jestem znowu bezrobotna:baffled: tzn stażu nie przedłużyli bo kasy w urzedzie brak:wściekła/y:,no teraz jestem na przeczekaniu i dalej szukam!moze do wiosny sie cos wyklaruje!
szkraby moje raz lepiej raz gorzej,ogólnie strasznie sie ze soba kłócą:baffled:...ehhh

Filip tez w domu siedzi bo w weekend miał temperaturę,a teraz chrypi okropnie,generalnie gardełko czyste,reszta też,jest na inhalacjach i jak do jutra nie pokaze sie temp to pójdzie do szkoły!

asiulka to zdrówka Ci zyczę!!i szkrabom tez oczywiście!!!
resztę dziewczyn pozdrawiam cieplutko!!!
 
Do góry