reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
witam sie!
na wyjezdzie bylissmy wiec nie zagladałam!
teraz pora wrócic do szarej rzeczywistosci,nadrobienie nieobecnosci w szkole Filipa to męka...ehh
Fifi i jego reka ok!!mam nadzieje ze to taki wybryk był jednorazowy!!!
jak u Was???
Fifi wczoraj przyniósł ze szkoły temat Mikołajkowych prezentów w klasie...hihih i od razu mi sie świat zachciało:-D
 
Hej kochane!! A tu znowu cisza nastała. Eh szkoda. Pozdrawiam świątecznie choć u nas przygotowania do świąt są na takim etapie jakby wigilia miała być za pół roku:confused2:
 
Kochane wpadam z życzeniami

Zdrowych pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Mnóstwa prezentów pod choinką i spełnienia marzeń .

U mnie choinkę już maż ubrał .
Ja spędziłam dzień w kuchni .
Jak na razie jest już
rybka po grecku
pasztet
bigos
chlebuś
rafaello
na jutro zostają kluski z makiem
uszka z sosem grzybowym
smażenie karpia
i oczekiwanie na wigilię
A wieczorem dalsza część roboty ,bo w 1 dzień chrzciny :-):-):-)

A to nasza choinka :-)
 
Zobacz załącznik 525683

W tę Wigilijną noc, niech w Waszym domowym zaciszu, przy Wigilijnym stole,

Zapanuje miłość, poczucie radości oraz zgoda,
Niech rodzinne ciepło doda Wam odwagi w nadchodzącym Nowym Roku,

Tak aby był jeszcze lepszy od bieżącego.


edit.

156214_szampan_kieliszki_nowy_rok_2013.jpg

Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy Sylwestrowej :-)
 
Ostatnia edycja:
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!

Witajcie dziewczynki ..
tylko na biegu wpadam .Nie mam czasu ,bo zmieniam Kubusiowi szkołę .
Miarka mojej cierpliwości się przebrała !!!!
 
Witanko

MAŁA PEŁZA JUŻ ŚWIADOMIE -WRESZCIE NAM SIĘ UDAŁO !!!!
Choinka pomogła i zmieniające kolor ledowe lampki na niej.:-D:-D:-D:-D

Co do Kuby to jedna wielka masakra w szkole !!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
We wtorek przyszedł ze śladami dosłownie 10 wbitych paznokci w przedramię -bo tak go kolega ścisnał .:angry::angry:
W środę znów kolega mu zalazł za skórę,bo kazał go odciągnąć komuś z pod sali komputerowej ,ponieważ tamten musi wejść pierwszy i zająć najlepszy komputer i młody nie wytrzymał ,więc dostało się również vice dyrektorce :szok::baffled::sorry2::sorry2:
Kopnął ją kilka razy i narobił siniaków .
Piszę szczerze -Kuba miał rację i dobrze zrobił !!!:-p
W czwartek na moich oczach ,gdy byłam w gabinecie dyrektorki pobił się z pedagog szkolną ,logopedą,psychologiem,reedukatorką i panią od biofeedbeku w 1 osobie :angry::angry:
To się kobieta ustawiła by tyle zawodów jednocześnie wykonywać w godzinach szkolnych nie? :angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I tu Kuba też miał rację ,więc mu nawet uwagi nie zwróciłam .:-p
Posłuchałam ,posłuchałam co szanowna dyrekcja ma mi do powiedzenia i wyszłam.A w domu podjęłam decyzję o zmianie szkoły .
Już znalazłam super szkołę i najprawdopodobniej od wtorku Kuba zostanie do niej zaproszony na okres próbny :tak::tak:
Szkoła prywatna dla takich dzieci jak Kubuś .
Klasa 8 osób i 2 wychowawców.
Cała kadra to specjaliści od pracy z trudnymi dziećmi.
Wszystkie zajęcia będzie miał w szkole ,a dowóz musi nam zapewnić gmina .
Tu link jak któraś ciekawa :-p

http://szkolawspierania.edu.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
 
Hej kobietki !
W nowym roku wpadam się przywitać! komputer padł i blisko miesiąc byliśmy odcięci od sieci:szok: Oj bolało;-) A teraz ferie czas zacząć i wymyślić coś żeby mi się chłopaki w domu nie zatłukli:confused: Oj będzie ciężko.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry