reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Witajcie.
Jestem na bb juz bardzo dlugo i niewiem czemu nigdy nie zauwazylam tego watku. Ostatnio to mialam wrazenie ze na bb pisza tylko mamy maluchow. Tak wiec pzedstawie was sie. Jestem mama dwojki kochanych urwisow. Mateusz w kwietniu skonczy 11 lat'' a Ola ma 4,5 roku.
Z gory przepraszam was za bledy' ale pisze na syna tablecie i nie bardzo mi to wychodzi, a
 
Mój Filip skończy niedługo 11 lat, młodszy w czerwcu 10. Miała nas być piątka w marcu, ale zostalismy we czwórke. Czasem los inaczej układa nam życie niż my byśmy sobie tego życzyli. Tak więć cieszę się z moich dwóch łobuziakow, którzy zapewniają mi rozrywkę, czasem w nadmiarze. :-)
 
Hej!
Ja też tu czasem bywam :-)
Witajcie nowe mamusie. Fajnie byłoby gdyby ten wątek udało się reanimować :tak:

Wiola bardzo mi przykro z powodu twojego synka
[*]

As wchodziłam na Twoją stronkę- kurcze zdolna kobitka jesteś :tak: tylko zdjęcia cosik małe albo ja mam coś nie tak ustawione:zawstydzona/y:
 
As ja też widziałam ttylko małe zdjecia, ale cudeńka

Asik dziękuję. Jakos musimy sobie poukłądac na nowo nasze zycie, chociaż czasem mam wrazenie, że ostatnie pół roku to był tylko sen.

Wasze dzieci też tak rozrabiaja w szkole? ja co zebranie, to zostaje na dywaniku.
 
reklama
dzięki dziewczyny.
fotki już poprawione i powinno być dobrze.
W wolnej chwili wstawię resztę fotek.;-):-):-)
Nie wiem czy byłyście stronce dziś czy wcześciej ,ale jakby co to dziś wstawiłam baranka ,którego wczoraj zrobiłam i małej kocyk .:-)Jak tylko fotki z chrztu będe miał:-)a to dojdzie jeszcze sukieneczka do kompletu ;-):-):-)
zapraszam do oglądania.
Wkrótce powstanie album z rzeczami,które będę robiła na zamówienie,ale muszę się jeszcze rozpatrzyć co i jak :-p
 
Do góry