reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

dziś 21 miesięcy

AgnieszkaAsz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2006
Postów
33
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Moja Julcia urodziła się 2.03.2005. Własnie dzis mija 21 miesięcy. Jestem bardzo dumna ze swojej małej córeczki. Zaczęła już chodzic do żłobka i jest coraz bardziej samodzielna, aż żal, że dzieci tak szybko rosną i już nas coraz mniej potrzebują.

 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry