reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

reklama
MMMM goraca czekolada,fakt najlepiej smakuje w lokalu,bo w domu nigdy nie wyjdzie jak tam,atmosfera,i przedewszystkim to ze nie robisz jej sama tylko Ci podaja.Moze jakos na czasie wybiore sie z dziecmi na nia,juz mi slinka cieknie.
 
mój Adam uwielbia goraca czekolade..prawie codziennie ostatnio wypija:dry:

a dzis na obiadek u nas była piers z kurczaka zapiekana z warzywami, ziemniaczki z marchewką gotowane, korniszonki.
na kolacje zrobiłam sałatkę rybną..i jak obiad Klaudii srednio podszedł:dry:..to rybe zajadała jak szalona..Potem w przeciągu godziny dwie kupki były:cool2:
 
ooo koło mnie też otworzyli tą pijalnię czekolady, jak mąż wróci to się tam przejdziemy na małe conieco ;-):-)

a na obiad dziś były placki ziemniaczane ze śmietanką i zupka z fasolki szparagowej Iza młóciła placki aż jej się uszy trzęsły :-D:-D:-D
 
U nas dzis w koncu ten kurczak na butelce to tego frytki-posypalam cukrem ale nie byly chrupiace-do tego salatka z pekinskiej i sosik czosnkowy wlasnej roboty do frytek i salatki :-)a na deser omlet na slodko ale taki gotowy z paczki...tak mi zasmakowal ze chyba zrobie jeszcze jeden:-D... I niby ja sie odchudzam ....
 
reklama
Dziewczyny - ja Was podziwiam. Ja zjadam jedno danie i jestem przejedzona, a Wy macie codziennie dwa dania i jeszcze deser :szok::-) Poza tym mi by się nie chciało tyle gotować :sorry2:
 
Do góry