reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Farbowanie włosow?

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
Witam za tydzien ide na slub a mam juz odrosty czy mozna farbowac włosy w ciazy?ponoc slyszalam ze nie mozna na blond bo sa rozjasniacze ja chce na ciemny jak zawsze co poradzicie?

reklama

K@si@

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
No właśnie, mam ten sam problem, nie wiem czy mogę ufarbować włosy. Tylko ja zawsze rozjaśniałam pasemka, ostatnio jak byłam u fryzjera się podciąć, to włśnie rozmawiałam na ten temat. Babka powiedział mi, że ona w ciąży robiła wszystko, farbowała, rozjaśniała, więc nie widzi przeciwskazań. No ale nie dla każdego wszystko jest dobre. Farby i rozaśniacze to silne środki, nie dość, że działają na skórę głowy to jeszcze wdycha się okropne opary. Więc sama nie wiem, a też musiałabym już coś zrobić.

karoo-kp

Mama Jagodzianki
Rozwiązania
0
rozne szkoly jazdy czytalam.

niektore nie widza przeciwskazan, inne zakazuja zupelnie... Ja tam robilam pasemka i nie zamierzam zaprzestac :D

Najlepiej zapytac fryzjerke :D

kanga_aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeżęli farbujecie farbami nowej generacji bez amoniaków i innych tego typu śmierdzideł generalnie nie ma przeciwskazań - ale lepiej robić pasemka ( z odrostem koło 0,5 cm niż od samej skóry farbować..
od siebie dodam, że i w poprzedniej ciąży i teraz moje hormony spowodowały, że farba się nie przyjmuje. .. U wielu kobitek tak wlasnie jest.,

Jotemka

Rozwiązania
0
Wlasnie, Aga, tak mialam. Wlosy moje nie pzyjmuja rownomiernie farby, wiec odswiezam koloralbo szamponetka albo szapomonem koloryzujacym. Siwulce pokrywa tylko na troche ale trudno.

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
a ja robie sobie pasemka albo balejaz , normalnie u fryzjera , lekarz nie mial zadnych przeciwskazan ;D a ja uwielbiam chodzic do mojej fryzjerki , zawsze herbatka i oczywiscie pogaduchy , moj G. jak mu mowie , ze ide do fryzjera to zawsze pyta czy wroce dzisiaj ::)

K@si@

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja też w końcu zdecydowałam się zrobić coś z tymi moimi odrostami, coś czyli pasemka. Doszłam do wniosku, że w tym przypadku rozjaśniacz nie dotyka skóry głowy, zapachu jakiegoś nieprzyjemnego też nie ma, więc nie powinno to zaszkodzić dziecku

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
wkoncu musimy byc piekne ;D a ja na sobote zamowilam sobie wizyte u kosmetyczki , tak dawno nie bylam ze prawie zapomnialam jak to jest , stwierdzilam a co mi tam , podaruje sobie odrobine luksusu ;D

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
kosmetyczka przelozona , przeziebienie usidlilo mnie na caly weekend w domu , ale nic straconego jest kolejny weekend i to juz za 5 dni ;D

reklama

kanga_aga

Rozwiązania
0
hehe ja jutro też ide spróbowac coś z włosami zrobic.. zaraz po swoich ćwiczeniach :>

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry