reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosow?

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
Witam za tydzien ide na slub a mam juz odrosty czy mozna farbowac włosy w ciazy?ponoc slyszalam ze nie mozna na blond bo sa rozjasniacze ja chce na ciemny jak zawsze co poradzicie?
 
reklama
No właśnie, mam ten sam problem, nie wiem czy mogę ufarbować włosy. Tylko ja zawsze rozjaśniałam pasemka, ostatnio jak byłam u fryzjera się podciąć, to włśnie rozmawiałam na ten temat. Babka powiedział mi, że ona w ciąży robiła wszystko, farbowała, rozjaśniała, więc nie widzi przeciwskazań. No ale nie dla każdego wszystko jest dobre. Farby i rozaśniacze to silne środki, nie dość, że działają na skórę głowy to jeszcze wdycha się okropne opary. Więc sama nie wiem, a też musiałabym już coś zrobić.
 
rozne szkoly jazdy czytalam.

niektore nie widza przeciwskazan, inne zakazuja zupelnie... Ja tam robilam pasemka i nie zamierzam zaprzestac :D

Najlepiej zapytac fryzjerke :D
 
Jeżęli farbujecie farbami nowej generacji bez amoniaków i innych tego typu śmierdzideł generalnie nie ma przeciwskazań - ale lepiej robić pasemka ( z odrostem koło 0,5 cm niż od samej skóry farbować..
od siebie dodam, że i w poprzedniej ciąży i teraz moje hormony spowodowały, że farba się nie przyjmuje. .. U wielu kobitek tak wlasnie jest.,
 
Wlasnie, Aga, tak mialam. Wlosy moje nie pzyjmuja rownomiernie farby, wiec odswiezam koloralbo szamponetka albo szapomonem koloryzujacym. Siwulce pokrywa tylko na troche ale trudno.
 
a ja robie sobie pasemka albo balejaz , normalnie u fryzjera , lekarz nie mial zadnych przeciwskazan ;D a ja uwielbiam chodzic do mojej fryzjerki , zawsze herbatka i oczywiscie pogaduchy , moj G. jak mu mowie , ze ide do fryzjera to zawsze pyta czy wroce dzisiaj ::)
 
Ja też w końcu zdecydowałam się zrobić coś z tymi moimi odrostami, coś czyli pasemka. Doszłam do wniosku, że w tym przypadku rozjaśniacz nie dotyka skóry głowy, zapachu jakiegoś nieprzyjemnego też nie ma, więc nie powinno to zaszkodzić dziecku
 
wkoncu musimy byc piekne ;D a ja na sobote zamowilam sobie wizyte u kosmetyczki , tak dawno nie bylam ze prawie zapomnialam jak to jest , stwierdzilam a co mi tam , podaruje sobie odrobine luksusu ;D
 
kosmetyczka przelozona , przeziebienie usidlilo mnie na caly weekend w domu , ale nic straconego jest kolejny weekend i to juz za 5 dni ;D
 
reklama
Do góry