reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Fotki i filmiki

bomba!! :happy2::happy2::happy2::happy2:jak Hanka wstanie to jej pokażę - wczoraj pokazałam, jak Wercia je widelcem to mi obiad moim widelcem spałaszowała i połowę rozsypała na stole, ale widelca nie oddala - wiec jakiś postęp przez modelowanie :):)
u nas hitem było jeszcze to z mundialowej reklamy coca coli - łaziła i śpiewała "ooooooooooooooo" przez całe lato:-D:-D:-D
 
reklama
Dziękujemy za miłe słowa. Wercia zdecydowanie uzdolnienia muzyczne jakieś ma (to po mamusi ;-) ) i powiem Wam szczerze, że już myślimy i szukamy jakichś zajęć muzycznych, na które można by było ją zapisać. Niestety w naszym grajdole najwcześniej do Yamahy można zapisać, ale i tak dopiero od 2 lat :-(
 
Wercia jest cudowna!!! Zosia też uwielbia muzykę i śpiewa sobie i tańczy ale fizycznie nie jest tak sprawna i nie podskoczy i nie stanie na jednej nodze. Rewelacja!!!
 
Dawno sie nie ujawnialiśmy więc tak dla przypomnienia ;-) Maciek wyglada tak samo jak kilka miesiecy temu :tak:



1 A kuku! Jestem w szafie!
2 Maciuś pomagał w koszeniu


I cos bedzie na wątku zamknietym....
 

Załączniki

  • Obraz 003.jpg
    Obraz 003.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 99
  • DSCN0251.jpg
    DSCN0251.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnia edycja:
reklama
Zgadzam się z Martusią :-)
I dziękuję za miłe komentarze do filmików. Martuś, Twoje słowa na temat tańca mojego męża, bardzo go zbudowały ;-) Dziękuję w jego imieniu :-D
 
Do góry