• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

kerna jestes niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest naprawde tweoja zasluga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i masz cudna coreczke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
kernus jesteście wielkie!!! Jak zobaczyłam zdjęcie Laurki to mi aż łzy szczęścia poleciały!!!!! Macie wsparcie nas wszystkich!!!! I naprawde jesteś niesamowitą kobietą !!!!!!!!!!!!!
 
DSC03314a.jpgDSC03311a.jpgDSC03312a.jpgDaria z Toriankiem



 
Kerna widzisz my wszystkie w was wierzyłysmy:) teraz juz bedzie tylko lepiej:) a kciukasy nadal zaciskamy za ciebie i malutką:) To twoja zasługa, a Laurka napewno odzyska pełną sprawnosc w rączce, i jeszcze ten turnus:) wszystko się ułoży

przyszła mamo super dzieciaczki:)
 
Kerna Kochana, nie masz pojęcia jak się ucieszyłam widząc wczoraj na NK to zdjęcie :-) :-):-)
Laurka i mamusia bardzo sie starały i ciężko pracowały i udało się!!!!! :-D Wykorzystałyście szansę regenercji do 3 miesiąca życia, kurcze ...a nie mówiłyśmy? :-) Cudowna wiadomość, warto żyć, warto wierzyć i modlić się. dziękuję Boże !

Małgoś, ale świetnie wyglądaliście- cała trójka! :-) Ślicznie go wystroiłaś :-D
Przyszła Mamo- piękne dzieciątka!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry