Karolinusia
Fanka BB :)
dzidziol z adhd w mieszkanku![]()
też masz Malutki Brzuszek... A co do ADHD... jeśli mam Synusia w brzuszku-bo tego nie wiem jeszcze to pewnie PIŁKARZ. Wczoraj wieczorem w moim brzuchu rozgrywana była LIGA MISTRZÓW

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
dzidziol z adhd w mieszkanku![]()

A u mnie to chyba tylko liga śpiochów też w mistrzowskim wydaniu ;-):-) Kropek nie wykazuje większej aktywności za dnia. Ot, szturchnie matkę raz czy dwa, przefikołkuje na drugi bok i dobranocteż masz Malutki Brzuszek... A co do ADHD... jeśli mam Synusia w brzuszku-bo tego nie wiem jeszcze to pewnie PIŁKARZ. Wczoraj wieczorem w moim brzuchu rozgrywana była LIGA MISTRZÓW![]()
Czasami mnie to martwi, nie ukrywam...

A to My dziś- 19 tc


Ja wcześniej tego nie zauważyła, dopiero mi dziewczyny na staraczkach powiedziały ;-);-);-);-)heh ja to widzę ogroooomniaste piersi
m pewnie szczęsliwy![]()
Śliczny brzusio :-):-)Sliczne macie brzuszki!!! Moj w 19t4d jest ogromnyMaly moze biegac
:-)