reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie do przedszkola w Gdyni???Pomocy

Kamusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2005
Postów
18
Witam.Czy są tu mamy(lub ojcowie) znający dobre przedszkole w Gdyni?Najlepiej w okolicy centrum lub Redłowa.
Potrzebuję pomocy , bo chodzenie po przedszkolach w okolicy niewiele mi dało, a czasu niewiele:)
::)
 
reklama
Kamusiu jestem w trkcie załatwiania i sprawdzanie przedszkoli na Karwinach dam ci znać jak jestes zainteresowana :)
 
Witam. Słyszałam, ale tylko słyszałam, bo moja niunia jeszcze jest za mała na przedszkole, że przedszkole na Biskupa Dominika jest w porzo, a na Harcerskiej jest be(oba na Wzgórzu). Ale zaznaczam, że to tylko opinia znajomych. Ja im zaufam i od stycznia Martynka pomaszeruje na Biskupa Dominika ;D.Pozdrawiam
 
hej
fajne przedszkole jest na Małym Kacku na Kaliskiej .Wesołe Krasnoludki.
Moja córa tam chodzi od pół roku i czasami jej nie mogę siłą zabrać !
Fajne babeczki to prowadzą -kreatywne i kompetentne .Mają super ogród z placem zabaw .Jak nie jest zbyt daleko dla Ciebie to sobie obejrzyj .
www.wesole-krasnoludki.pl
pozdro
Ania :-)
 
Córeczka znajomych chodziła do Sikoreczki na Karwinach. Kameralnie, mało przeziębień miała malutka i nie chciała wychodzić. Jak z cenami nie wiem, wiem że mają stronkę. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru. Krysia.
 
proponuję Sikoreczkę. To są Karwiny. Miło, kameralnie, dzieci zadowolone jak w domu. Tam chodziła córeczka znajomych. Krysia.
 
Witam.Czy są tu mamy(lub ojcowie) znający dobre przedszkole w Gdyni?Najlepiej w okolicy centrum lub Redłowa.
Potrzebuję pomocy , bo chodzenie po przedszkolach w okolicy niewiele mi dało, a czasu niewiele:)
::)
tak znam Skoreczkę z opowieści znajomej, która miała tam córeczkę. Kameralnie, przytulnie jak w domu. Malutka nie chciała wychodzić. wiem, że mają stronkę. ceny chyba nie były straszne i panie ponoć zaangażowane. Pozdrawiam i życzę uudanych poszukiwań. Krysia.;-)
 
Sikoreczkę również polecam - o ile lokalizacja Kawrwiny (ul.Buraczana) nie przeszkadza. Moje dziecko uczęszcza do Sikoreczki już od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Oprócz świetnej opieki oraz podejścia do dziecka ważne na pewno są zajęcia angielskiego, które odbywają się codziennie, co jest wliczone w czesne (które nie jest wygórowane). Informacje na temat ceny na pewno można znaleźć na ich stronce lub zadzwonić do właścicielki. Ja zasugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie!
skorzystałem w zeszłym roku z wesołych krasnoludków.Faktycznie świetne przedszkole !!!
Super program .Obsługa w pełni profesjonalna ,szczególne Pani AGNIESZKA !!!!
MAJĄ WSPANIAŁY OGRÓD Z PLACEM ZABAW .
Zobaczcie warto . www.wesole-krasnoludki.pl
Maciek z synem :)
 
Do góry