reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

Witamy Gosiaczka w marcowych mamusiach. Mam nadzieję, że po lekturze strony, do której link wysłałam Ci poradzisz sobie ze wstawieniem zdjęcia bez problemu! Polecam stronę Image Shack i programik do pomniejszania zdjęć pod nazwą Irfan View. Pozdrawiamy!
dok1117ur.png
 
reklama
hej dzięki serdeczne za pomoc,jutro nad tym popracuje.Ja mogę sobie pozwolić dziś na dłuższe siedzenie bo tatuś obiecal ze sie zajmie naszym bartusiem,wsumie to za bardzo sie nie namęczy ;)tak jak pisałam jest spokojnym dzieciątkiem.
 
niewiem zdjecie wsumie mam zmniejszone ale wyskakuje mi tu taki napis;,Katalog załączników jest pełny. Spróbuj wysłać mniejszy plik i/lub skontaktuj się z administratorem. ;czy moze ktos wie co ztym fantem zrobić?
 
Hej, mój mały to siedziec uwielbia a szczególnie w wózku, bo tam mu wygodniej.Zle mu sie jeszcze siedzi na płaskich powierzchniach typu łóżko czy podłoga.Najwygodniej jak ma cos pod kolankami I juz sie nie chwieje!!!!!!!!!!! Uwielbia oboadki i mam z tym niezłe problemy bo smakuje mu to ci jesc nie powinien.Jak widzi jedzenie to az sie trzesie. A łapkami chwyta wszystko co popadnie.Patrzy w jedna strone a łapke wyciaga w druga szczegolnie tak jest tam akurat cos do amciania.Trzeba go pilnowac na kazdym kroku jak złodzieja ;) Ale ciesze sie ze jest taki bystrzacha. Gada jak najety i ostatnio czesto sie złosci jak mu sie cos nie podoba.
 
Chyba wszystkie maluchy tak mają że jeszcze same dobrze nie siedzą a już świat tylko na siędząco by poznawały, moja Nikola jest też taka.... a jak się złości jak próbuję ją położyć...
 
ooooo.........własnie spojrzałam na suwaczek........ moja Nikola starzeje sie już idzie jej 6 miesiąc, ale ten czas szybko leci niedawno jeszcze była taka malutka:

11aa.jpg


a teraz to kawał baby:

qqqq8gp.jpg
 
mój Bartus ma 3 ząbki troszku go gardelko boli biedactwo, siedzi twardo ,w poniedziałek kończy 7 miesięcy chciałabym aby juz poszedł na nogi fajnie taki lobuzek.POZDRAWIAM
 
Witam wszystkie mamusie marcowych dzieciaczków!
U mojego synka także nic w buzi nie widać, ząbka ani jednego!!
Ale słyszałam że to dobrze bo im później wyjdą to tym mniej szans na szybkie psucie!im starsze dziecko tym łatwiej myje się ząbki!
W sumie to rzadko tu zaglądam bo zastój straszny,dlatego częściej zaglądam na kwietniowy wątek!!
 
reklama
No to chyba mogę napisać, że moja córcia ...siedzi!!!  ;D ;D ;D Potrafi utrzymać  się w tej pozycji przez kilka minut, pod warunkiem, że jakiś upragniony przedmiot nie leży obok niej. Wówczas natychmiast "obala" się na boczek.
Tak więc kolejny sukces osiągnięty! Zębów jak nie było, tak nie ma.
lori0061fr.png
 
Do góry