reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

no właśnie i chyba będę musiala tez zatrudnić swojego męża tak będzie najlepiej no moja kadencja na dziś przy komp... sie kończy jest tak piękna pogoda ze szkoda misiaczka czymac w domku :)pozdrawiam
 
reklama
witam ale dziś mój bartus daje popalic ja mu wspóLczuje musi sie chłopak męczyć tyle zebów naraz wiecie ze ma juz 4 u góry a 2 na dole czy to możliwe ? on sie tak rozwija no cóz może będzie lepiej jak pój :)dę na spacerek wtedy jest spokojniejszy i ciekawy świata:)
 
hym jeśli jest bardzo proste to bardzo proszę o pomoc fajnie by było sie nauczyć i pochwalic sie wreszcie ta moja pociecha to ja czekam na jakiś kontakt .Moje serduszko juz śpi teraz mam chwilkę dla siebie a o to mój numer GG 2950261
 
Mój Jeruś dostał właśnie huśtawkę. Jest zachwycony. Jak go do niej wsadzam, to aż piszczy z zachwytu. W dalszym ciągu ma tylko jeden ząbek, juz 1,5 miesiąca, a przeciez zeby wychodzą parami zazwyczaj.
 
ewa 26 czy to aby dobrze, że dajesz wszystko!!!
nie chce się wtrącać ale jak pediatrze powiedziałam ze kawałek chlebka dałam małemu do buzi to minie zjechała od góry do dołu że to bezmyslne bo gluten można wprowadzac od 10 mieisaca czy roku!!I że takie normalne jedzenie szkodzi dziecku!!
 
Agula82 mój pediatra wychodzi z założenia ze jeśli dziecku nic nie jest po podaniu danej rzeczy czyli organizm ją toleruje. Narazie nei mamy żadnych problemów i mam nadzieje ze nei bedzie ;)
 
ewa26 fakt co pediatra to opinia
kurcze a nie powinno tak być, bo człowiek głupieje

a pozatym to ślicznego masz synka!!!
 
reklama
Aguladziekujemy. A z pediatrami to szkoda gadac. Zwykła trzydniówke mial jakis czas temu a oni nawet zapalenie opon mózgowych widzieli. :mad:
 
Do góry