reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

Czy Wasze dzieciaki też tak strasznei łobuzują? ::) Wszędzie wchodzi w każdy zakamarek, nei usiedzi grzecznei w wózku. ;D

PZDR
 
reklama
Dziś byłam u lekarza i powiedziała na temat ciemiaczka ze ma czas jeszcze zarosnąć a zreszta już prawie zarosło tak ze nie ma co sie martwic :)
No oliwia tez broi i wszedzie jej pełno ;D ;D
 
witam!
dawno tu nie byłam, a może tu nawet wcale. w czasie ciązy byłam w marcowych mamusiach. w każdym bądź razie moja niunia przyszła na swiat 8. marca 2005r. w tej chwili ma 1 rok 5 miesięcy i ileś tam dni :).
rozwija się całkiem dobrze, ma jeszcze nie dokońca zarośniete ciemiączko, jest alergikiem i co gorsze, bedzie musiała nosić okularki. ale to jeszcze za chwilę. nosi rozmiar 86-92, a body 98.
jak mi się uda wkleić, to załączę zdjęcia.
 
Oj dawno mnie tu nie było, ciekawa jestem czy wasze"urwisy"też tak szaleja.Mojego do spania nie idzie zagonic, jak mu coś nie pasuje to sie złości, wszędzie go pełko sam wychodzi na dwór jak ledwo drzwi ktos uchyli, leżdzi jak na formule swoim samochodem, gada jak najety po swojemu, i po swojemu nazywa różne rzeczy.Fajne to jest bo moge sie juz z nim porozumiec, mówi mi co chce a czego nie, potrafi sam sobie znaleść zajęcie i ostatnio stwierdził ze jest juz duzy ...bo nie chce kaszki. Ale rano domaga sie mleka dosłowie punktualnie - budzi sie ok 8,00-8,30 wypija mleko i zasypia dalej. A jak wasze dzieciaczki?
 
reklama
Witajcie ja tez jestem mama marcowego bobasa
Moj bobas jest w tym samym wieku co bobas od EWCIK 100 i EWA26
Ktorego dokladnie urodzily sie wasze bobasy i jaka mialy wage, wzrost i skale Apqar
To zdjecie mojego bobasa
 

Załączniki

  • oli.jpg
    oli.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 44
Do góry