reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

Ale sie zozkręciłyscie rzadkozaglądacie tu :(
Moja skończy 29 półtora roku dużo mówi i tak że wiem o co jej chodzi ;D śpi raz w dzień a w nocy musi jeszcze cycuśka pociągnąć ;D ;D nie umiem jej odzwyczaić sukces że w dzień już ją oduczyłam ;D.
Sama sie zabawi tak że dziecka nie ma w domu ona to przykład mola książkowego całymi dniami oglądać książki albo malować kredkami ,również ksiązki ;D ;D ;D Oczywiście wstaje pierwsza i krzyczy tata zbój aż sie obudzimy ;D
 
reklama
Witam :)

Jeremek pięć dni temu skończył półtora roku. Ostatnio nam sie bardzo rozgadał. Większosć w obcym języku, ale "po naszemu" tez już sporo. Nie śpi już w dzień wcale. Przestałam już nawet go do tego nakłaniać, bo kończyło się awanturą. Śpi mi za to 13 godzin: od 18:30 do 7 lub nawet 8 rano. Co prawda jest grzecznym dzieckiem, ale już zaczynam chwilami zauważać objawy buntu dwulatka. Potrafi bardzo dobitnie pokazać, że coś mu się nie podoba lub czegoś bardzo chce. Cóź, jakoś trzeba to przetrwać. ;)

syl1982wia : Jeremi jest urodzony 5 marca 2005. Waga 3970, wzrost 57, 10 pkt.

I najnowsza fotka, z wczoraj:

 
WITAJCIE MOJ MARCOWY BOBAS URODZIL SIE:
2 MARACA 2005
WAZYL 2080g
MIERZYL 47cm
SKALA APQAR 3
A TO ZDJECIE JAK MIAL MIESIAC
A TO DRUGIE ZDJECIE TO TERAZNIEJSZE
 

Załączniki

  • Nowy-1.jpg
    Nowy-1.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 50
  • oli.jpg
    oli.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 45
No to i my sie dopiszemy :-)
Kuba i Kamil - ur. 5 marca - tak jak Jeremi Ewcik 100 :-)
Kuba - 1900g i 46 cm
Kamil - 2050g i 47cm
Po 8 pkt w skali Apgar

Pochwalcie sie jak wasze dzieciaczki duzo juz mowia :-) Probuja juz kleic zdania??? Co dajecie juz im do jedzenia???Takie normalne dorosle jedzenie czy jeszcze uwazacie??
 
Ja oliwi daje już wszystko do jedzonka je tak jak my ,są rzeczy których nie lubi ale mało do nich należy ;D ;D ;D
Oliwia pomału składa zdania składaja sie z 2,3 słów ale każde słowo podłapie ;D Teraz opanowała "tata zbój" bo mąż mówił do niej ty zbóju a ona teraz mu odpłaciła ;D ;D ;D
 
Oj Sylwia - ze zdjeciami bedzie problem bo nie mam zadnych zdjec chlopcow. Nie posiadam cyfrowki takze narazie nie da rady.

No to Oliwka ladnie juz chyba gada skoro udaje jej sie budowac zdania z 3 slow :-) U nas Kunusiowi udalo sie zlozyc : Mama daj i mama amam :-) Chlopcy tez juz znaja coraz wiecej slowek i coraz wiecej powtarzaja :-) Fajnie niektore wyrazy przeksztalcaja :-) np. tapta - czapka albo ampa - lampa :-)

A jak u was sprawuje sie nocniczek???
 
reklama
Do góry