reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie wstawić łóżeczko?

Judka28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
44
Pewnie ten problem gdzieś się tutaj już pojawił, ale nie mogłam odnaleźć, mam pytanie, już za moment na świecie pojawi się mój Maluszek i mam zagwozdkę, nie wiem czy wstawić łóżeczko do naszej sypialni żeby mieć oko cały czas na Malucha czy lepiej od razu do jego pokoju? Jak Wy robiłyście?
 
reklama
reklama
My właśnie na dniach przenosimy nasze łóżko do pokoju dziecięcego. Potem wyniesiemy się znowu do sypialni, a Mały zostanie już sam w tym pokoju. Nie wyobrażam sobie mieć niemowlaka w innym pokoju, nawet z nianią elektroniczną. Ja przy pierwszym dziecku co jakiś czas zaglądałam w nocy czy oddycha :) Mąż też :). Nie wyobrażam sobie też spać z mężem osobno na dłuższą metę więc to też by się nie sprawdziło.
 
Serio wasi faceci mają tak wymagającą pracę że muszą się "wysypiać" w oddzielnym pokoju ? Mój jak usłyszał to od kolegi z pracy to opowiedział mi to z niedowierzaniem, że w naszych czasach jeszcze się to praktykuje. Sory nawet jak bym nie pracowała tylko siedziała z małym w domu- też muszę się wyspać. U nas spanie oddzielnie nie wchodziło nawet w grę
 
wiesz, praca np. w kopalni, albo kierowca autobusu, uważam, ze to takie zawody w których bardzo liczy się koncentracja i raczej ziewanie w ciągu pracy nie jest wskazane
 
To też kwestia czy dziecko spokojne w nocy czy np ma kolki. Normalnie jak dziecko przy mamie to kwęknie i już wiesz że pora (przynajmniej mi tyle potrzeba było na reakcję) ;) szybka akcja i po sprawie. Nie ma jak obudzić kogoś. Co innego gdy dziecko boli więc płacze etc.
 
Serio wasi faceci mają tak wymagającą pracę że muszą się "wysypiać" w oddzielnym pokoju ? Mój jak usłyszał to od kolegi z pracy to opowiedział mi to z niedowierzaniem, że w naszych czasach jeszcze się to praktykuje. Sory nawet jak bym nie pracowała tylko siedziała z małym w domu- też muszę się wyspać. U nas spanie oddzielnie nie wchodziło nawet w grę
Mój potrafi pracować około 18 godzin dziennie więc tak, to jest wymagająca praca i niech chociaż porządnie się wysypia. Mi przy dziecku uda się zdrzemnąć w dzień nawet a weekendy nawet odeśpię kiedy on jest w domu.
Kwestia szacunku do drugiego człowieka, jego potrzeb i sytuacji w domu
 
reklama
Do góry