reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy - Piła

Ja polecam jeszcze pania Mirosławę Kaletkę. Przyjmuje na Królowej Jadiwigi 23 w środy i piątki. Jak ostatnio byłam to wizyta kosztowała 50zł, cytologia 10zł a usg, które jest na miejscu 20zł Bardzo miła i delikatna pani. Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę itp. Telefon kontaktowy 213-94-56.


czesc a gdzie jest ulica Królowej Jadwigi i czy muszę sie rejestrować u niej?! :-)
 
reklama
A ja szukam wiesci o Waszych wrazeniech z porodow w szpitalu w Pile, bo jestem mazowszanka ale wybieram sie tam rodzic. Na oddziale bylam niedawno, ladny i czysciutki - nie odbiega od warszawskich, a nawet na plus ma to, ze jest taki przestrzenny. Dajcie znac co i jak u Was bylo :happy2:
 
Czy moze ktoś powiedziec gdzie dokladnie znajduje się gabinet Dr. Mirosławy Kaletki przyjmującej przy Krolowej Jadwigii 23. Z tego co wiem 23 to wieżowiec a gabinet znajduje sie w mieszkaniu, czy moze tam na dole? prosze o szybka odpowiedz
 
Magda17, często przechodziłam obok tego wieżowca na spacerkach z synem i mam wrażenie że gabinet mieści się na parterze... ale mogę się mylić ;-)
 
Witam
Dr Andryszak faktycznie jest dobra, konkretna. Od razu wzięła się do rzeczy :) Ma USG, wizyta chyba 80 a usg 40zł.
Pracuje w szpitalu. Trochę jednak się zawiodłam, bo dwa razy miała urlop kiedy potrzebowałam wizyty. Jednak w końcu każdy ma prawo do wypoczynku:)
Pozdrawiam:tak:
 
Dr Agata Andryszak jest dobrą ginekolożką, kompetentną. Ale niestety już nie pracuje w szpitalu, zwolniła się i to utrudnia jeśli sie jest w ciąży. Bo nawet nie pomoże i nie zajmie sie osobiście gdyby coś...W dodatku jest chyba najdroższa. Droga wizyta, drogie USG, droga cytologia. Słyszałam też z pewnego źródła, że zaczeła osobno kasować za wypisanie recept na tabletki.Jak chcesz wszystko "załatwić" to szykuj portfel. Przesada miom zdaniem. Poza tym często wyjeżdża na urlop i kiedy jets potrzebna to często jej nie ma...
 
:baffled:ja tam akurat nie mam zastrzeżeń do Pani dr Agatki Jarysz-Andryszak:) wręcz polecam ja koleżanką, gdyż bardzo wiele jej zawdzieczam i napewno jest super fachowcem;)a gdzie teraz pracuje skoro odeszła ze szpitala?:happy:
 
reklama
Ja też uważam, że dr Andryszak jest świetnym fachowcem, szkoda tylko że nie pracuje już w szpitalu :-( A może ktoś wie, kto teraz z ginekologów pracuje w szpitalu??? Wiem, że dr Przybylski jest ordynatorem i też słyszałam o nim dobre opinie. Może któraś z Was się orientuje ile on bierze teraz za wizytę ?
 
Do góry