reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy - Piła

Niestety, na oddziale poporodowym niewiele się zmieniło :-/. I też musisz zabrać ze sobą dosłownie wszystko tj. ciuszki, kosmetyki, pampersy dla dzieciaczka, no i dla siebie. Majtki weź, choć pewnie ci powiedzą, że nie wolno. Ja miałam siateczkowe i zostałam przyłapana. Na szczęście na obchodzie była Gilewska, do której chodziłam prywatnie do szkoły rodzenia i mnie "uratowała". Chodziłam też prywatnie do dr. Jaskulskiego i rodziłam na jego dyżurze. Nie byłam traktowana w żaden sposób lepiej, z tym, że czułam, że ktoś się mną interesuje. Bo o pielęgniarkach tego powiedzieć nie można (na patologii). Śmiałam się w bólach porodowych, że pewnie dlatego ten oddział tak się nazywa ;-/. Na samej porodówce ok- wszystko zależy od położnej- ja miałam super- p. Basia Filipiak. Szczerze powiem, że gdyby było mnie stać rodziłabym w prywatnej klinice właśnie ze względu na opiekę po.
 
reklama
ja od kilku lat chodze do dr Andryszak. Szkoda ze nie pracuje juz w szpitalu. no ale gdzies urodzic trzeba. a do bylejakiego lekarza tez bez sensu chodzic.
za wizyte ciązowa bierze roznie 80 lub 130zl w obu przypadkach mialam usg robione.
usg polowkowe z nagraniem 2d 150zl
usg polowkowe 3d z nagraniem 250zl
 
Hej:)
Ja mam pytanko, napiszcie mi proszę czy w piątki dr Andryszak albo Gajewska przyjmuje prywatnie?? I o jakich godzinach
Byłabym bardzo wdzięczna:)
 
absolutnie odradzam ginekolog Andryszak, doprowadzila mnie swoimi lekami do poronienia, zlekcewazyla calkiem sprawe a slowa pocieszenia to nie Pani pierwsza i nie ostatnia. ODRADZAM!!!! :szok:
 
Rok 2021 ginekolog w Pile z dobrym sporzetem usg?? Kto szybciutko pomoze. Potrzebny na JUZ. 3 trymestr.

Andryszak czy iza stachowiak??? -pilanki pomożecie?
 
Do góry