reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotowanie na ekranie- przepisy :)

Bishopka - dziękuję, właśnie o coś takiego mi chodziło. Chłopaki (M i jego brat) od 23 lat dekorują te pierniczki tak samo, a ja chcę wprowadzić coś nowego:-D w końcu teraz tyle możliwości. poza tym te lukrowe posypki w ogóle mi nie smakują:dry:

white - niestety nie pomoge, bo ja tylko gotowce kupuję, ale owsiane faktycznie dobre:-D
 
reklama
Zonqa wow robienie tortu dla męża cukiernika to musi być wyzwanie :-) a napisz mi proszę czy ten tort czekoladowy jest tak mega słodki jak wygląda? w niedziele mam urodziny i muszę jakiś torcik upichcić więc jeśli któraś z Was ma sprawdzony przepis na pyszny tort to będę wdzięczna :-)
 
Pianka szczerze to ci powiem że nie wiem :sorry: bo ja robiłam ciasto z jednego przepisu mus był z drugiego i do tego pod mus miałam dżem brzoskwiniowy no i poncz z pierwszej strony

więc powiem ci szczerze, że u mnie nie jest jak dla mnie w sam raz bo nie lubię bardzo słodkich.

Jakby co to radzę ci dzień wcześniej zrobić na gotowo tort bo ja przełożyłam w sobotę i nie przesiąg wystarczająco a wczoraj już był przesiąknięty odpowiednio- ciasto połączyło się z musem i ładnie zwilgotniało. Generalnie te ciasto wychodzi puszyste i nie jest ciężkie.

Robienie tortu, w ogóle ciast dla niego to istny koszmar bo on na oko wszystko wie co i jak. I teraz też skomentował że tort był za mało nasączony:-p:zawstydzona/y: i potrafił się trafić twardszy kawałek ciasta.
 
gorąco polecam tylko trzeba zakasać rękawy i wziąć się już do roboty Moje Wypieki | Piernik staropolski


i te pierniczki też są dobre, jeszcze mam jeden przepis, mój domowy , jak będę miała chwilę to napiszę Moje Wypieki | Pierniczki jak alpejskie ...


i jeszcze coś dla lubiących piec , dzieci będą zachwycone tu oryginał Moje Wypieki | Mikołajkowe Cake Pops - Reniferki a tu moje dzieło Zdjęcia-0116.jpgZdjęcia-0113.jpg
 
tez je czasami robie bo super wychodzi tyle ze mam przepis bez orzechów i migdałów i u mnie nazywa się to ciasto SALCESONEM:-)Polecam!

Fajnie, zwłaszcza jak sobie pomyślałam, że mówie znajomym, iż piłam kawę a do niej salceson :-D:-D
A tu wklejam link z ciastami, który znalazłam. Robiłam dopiero śmietanowca i polecam w 100%, łatwe, szybkie i smakuje jak sernik- z tym, że dopiero jak się schłodzi. Na ciepło jest budyniowe w smaku.
Ciasta z kremem, przekładańce - Przepisy na ciasto, desery ... i nie tylko
 
reklama
Do góry