reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej dziewczynki!
Ale tu pustki dzisiaj, chciałam wam podziękować za kciuki babeczka zadzwoniła w piątek i zaprosiła mnie na dłuższą rozmowę na wtorek, więc teraz proszę o zaciskanie kciuków we wtorek. Mama mi tylko marudzi bo nie jest najwidoczniej zachwycona tą pracą bo będzie z Gabi siedziała cały dzień i jej to nie na rękę. Będę chyba musiała rozejrzeć się za opiekunką chodź na kilka godzin dziennie.

Ja też mam wieeellllką oponę ważę w tej chwili 79 kg wzrostu mam 173 cm ale ja jakoś nie mam silnej woli żeby schudnąć, co zacznę jakomś dietę to ją rzucam po kilku dniach.
Kiedyś też udało mi się ładnie schudnąć bo 25 kg w 4 miesiące bez większej diety jedyne ograniczenia to po 18 koniec jedzenia i stop coca cola i treningi 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące. Ale teraz brakuje mi powera
 
reklama
czesc dziewczynki witam z kawką
u nas mrozik ale slonecznie...kurcze w sobote bylo straszne wiatrzycho ale poszlismy na spacerek i teraz fifi smarkaty chodzi:(
ech....
 
Witam i ja:)

z taka raczej południową kawusią:)


ja już po usg w Gdańsku i teraz tylko jeszcze w piatek na wizyte z wynikami wszystkim i wsio na jakis czas:)

Zmarzłam tak strasznie,ze jeszcze nie doszłam do siebie, a jestemn juz w domku od 11.... masakra...ale chcociaz słonko świeci:)

Mariczka była z babcią na spacerku i teraz mama ucieka do pracy a ja przejmuje etat kury domowej:p haha


KOCHANE DUŻO MIŁOŚCI W TE WSPANIAŁE WALENTYNKI!!!!!!

walentynki.jpg
 
Witajcie.
Tygrysku zdrówka dla Filipka.

U nas piękne słonko tylko zimno. I nie wiem czy wychodzić z dziewczynami czy sobie darować. Martynka do jutra musi uchować mi się zdrowa bo jutro jedziemy na spotkanie z logopedką przekładane już dwa razy.

A ja szaleję po allegro bo ostatnio listonosz się skarżył że tak mało do nas przychodzi przesyłek ostatnio.
 
oj dziewczynki sloneczko ta pieknie swieci ze gdybym na dwor nie wyszla myslalabym ze juz wiosna:)

tak na wiosenne porzadki mi sie zebralo z tego wszystkiego chociaz jest luty hahha i od 5 tygodni na oczy odkuzacza nie widzialam hahahale zakasalam rekawy i porzadek jest:) posciel sie wietrzy hahah normalnie jak wiosną:) rozmarzylam sie:)

ide o kawkę:)
 
Słuchajcie jak mnie młodsze dziecko załatwiło. Wchodzi do kuchni:
-Mamo co lobis? Miatas podłoge?
-tak kochanie
A ta mała cholera leci do stołka odsuwa go i:
- mamo tu siom fmieci, plosie je zablać

hahahha porzadnisia:)
Fifi ma tez cos z pedanta hahha jak sprzata podloge zmitką a lbo scieraczka to odsuwa krzeselka zeby dokladnie posprzatac haha albo jak odkurza kurze z polek to podchodzi do ksiazek wyciaga ksiazki z szafki przetrze sciereczka i wklada ksiazki na miejsce i sluchajcie tak rowniutko je uklada ze w szoku jestem hahha po kim on to ma hahha
 
reklama
czesc dziewczynki witam z kawką
u nas mrozik ale slonecznie...kurcze w sobote bylo straszne wiatrzycho ale poszlismy na spacerek i teraz fifi smarkaty chodzi:(
ech....
Zdrówka dla Filipka żeby na przeziębieniu się skończyło.
Słuchajcie jak mnie młodsze dziecko załatwiło. Wchodzi do kuchni:
-Mamo co lobis? Miatas podłoge?
-tak kochanie
A ta mała cholera leci do stołka odsuwa go i:
- mamo tu siom fmieci, plosie je zablać
Mała pedantka ci rośnie :)hehe
Kokusiu, haha, mała spryciara :)



A mi się Bartek pochorował :(
Ma anginę ropną ;/ jest na antybiotykach.
Również zdrówka dla was żeby Bartek szybko wyzdrowiał
 
Do góry