reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

i u nas nadal jest kiepsko, Bartek od niedzieli przyjmuje antybiotyk, a nie ma żadnej poprawy, katar ropny ciągle się leje z nosa jak z kranu, gorączka 38,6 - 38,8.

Jutro idziemy znowu do lekarza.


Zdrówka dla wszystkich chorujących dzieciaczków.
Darina, na pewno wkrótce coś się trafi.
Kana, trzymam kciuki za pracę .

Dziewczyny ja już prawie nie śpię przez to zamartwianie się przedszkolem. Ostatnio mojej znajomej dyrektorka jednego z przedszkoli zasugerowała że gdyby się rozwiodła miałaby większe szanse na przedszkole ;/
 
reklama
dziekuje Madziu

tez mam ochote na jaks zupke ale skladnikow brak...fiif chory wiec na dwor nie chce go zabierac ...zreszta po 2,5 tygodnia od rozpoczecia remontu wreszcie maluja nam klatke schodowa i smierdzi w calym mieszkaniu a o wyjsciu na korytarz nawet nie mysle:( mam rozszczelnione okna a mimo to jest tak intensywny zapach ze az boli mnie glowa:( teraz fifi spi zamkniety u siebie ale jak wstanie to nie wiem co z nim zrobic;/
ech...
 
Czesc

Mati o 22:00 zwymiotował i miałam do szorowania cała sypialnie bo spal u nas w łóżku, zasnął o 23:00, obudził się o 2:00 z wielkim płaczem i tak nie dał się uspokoić 30 min, o 7:00 znowu pobudka z płaczem i już nie zasnął. Nosek odrapany od wycierania, leje się z niego jak z kranu, kaszel ma taki, że się dusi i wymiotuje. Jeszcze takiego chorego dziecka nie miałam.

U nas dzisiaj zimnica, wiatrzysko straszne.
agacia, moja jak tylko ma kaszel to natychmiast sa wymioty, wiec ja juz czasem nei wyrabiam jak ona jest chora bo caly czas rzyga
i u nas nadal jest kiepsko, Bartek od niedzieli przyjmuje antybiotyk, a nie ma żadnej poprawy, katar ropny ciągle się leje z nosa jak z kranu, gorączka 38,6 - 38,8.

Jutro idziemy znowu do lekarza.


Zdrówka dla wszystkich chorujących dzieciaczków.
Darina, na pewno wkrótce coś się trafi.
Kana, trzymam kciuki za pracę .

Dziewczyny ja już prawie nie śpię przez to zamartwianie się przedszkolem. Ostatnio mojej znajomej dyrektorka jednego z przedszkoli zasugerowała że gdyby się rozwiodła miałaby większe szanse na przedszkole ;/

olcia, tez slyszalam ze lepiej sie rozwiesc:-)jaja jak berety
zdrowka dla chorowitkow



oooooooooooooooooooooooooooooooooooo
dzis ja jestem pierwsza?
wstawac spiochy , szkoda dnia
 
hej dziewczynki:)
OOO Mamusia pierwsza:)
Agaciu u nas Fifi tez czesto wymiotuje przy kaszelku i gardle chorym.....

zdrowka dla chorowitkow u nas chyba juz troszke lepiej uffff
 
Madzienko rozpuszczam bo one sa takie jak male kulki i trzeba rozpuścić.
Darina to trzymam kciuki żeby szybko znalazła sie kolejna oferta.
U nas też przeziębienie nie przechodzi i już nie mam sposobów. Katar nadal jest.
Kokusia- miłego wypoczynku.
Ollcia nie zamartwiaj się tylko pochodz po przedszkolach i popytaj. U nas w niektorych nie ma szans bo nie przyjmuja w tym roku 2,5 latkow, a w innych tworza specjalne grupy juz dla 2 -latkow wiec tzreba po prostu pochodzic. Może nie zawsze będzie to blisko domu, ale później jak już podrośnie można przenieść. Nie przejmuj się na zapas :-)
Wyginić te choróbska z domu, już mam dość !!!
 
Kochane witamy się i my:)

Dopiero po 10,ale mamy juz wszystko posprzątane w domku:)
pozamiatane, umyte naczynia, poskładane pranie, pomyte podłogi,aj i całą reszta:)

Zaraz się ubieramy i idziemy na mały spacerek i w odwiedzinki do Pawełka;)
a pozniej jakis obiadek,ale weny brak....moze jakis sosik meksykanski z makaronem,albo kasza....:)

Oki spadówkam,bo Mari z tego wszystkiego biega jeszcze w piżamce:)

buziaczki.....
duuuuuuuuuuuużo zdrówka dla chorowitków!!!!!!
Ollcia nie martw się, ja też mam stresa,ale wierze,ze cos się znajdzie:)
 
Cześć dziewczyny.
U nas biało za oknem, właśnie się zastanawiam czy brać Gabi na zakupy bo cały czas sypie.
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, też mam nadzieję że coś się szybko ruszy z tą pracą, tym bardziej że czas nagli bo od 1 marca zaczynam studia i potrzebuję kasy na czesne.
Kanusia trzymam kciuki żebyś dostała tą pracę
Kakusia miłego wypoczynku
 
Witajcie

Mati cały czas zasmarkany, kaszel okropny ... nie może sobie odkaszleć tego co mu tam zalega, jak kaszle trzyma się za brzuszek, juz chyba go boli od tego wysiłku.
W nocy przebudzał się z kaszlem i płaczem od razu, bo go wszystko bolało.

Darinka życzę powodzenia w szukaniu pracy.

kana ale dzisiaj miałaś powera do pracy ... ja nadal w proszku.

U nas snieg sypie ... masakra, a ja myślałam, że już wiosna idzie.
 
witam z kawką;
widzę. że przeziębienie opanowało wszystkie części kraju.
U nas na szczęście nie jest najgorzej, tylko katar.

Zdrówka choruszków!
 
reklama
Trzymajcie ten śnieg żeby do mnie nie przyszedł :-D.
Ja chyba dzisiaj zrobie zapiekankę z ziemniaków i mięska mielonego z serem bo mam ochotę na coś tłustego.
Kana zazdroszczę tych porządków bo u mnie rano nie ma czasu i wszystko zostaje aż do powrotu z pracy.
 
Do góry