reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Moniek83 trzymam kciuki by @ nie przyszła!

Ja dziś już pobrałam krew i o 18 mam wyniki:shocked2: Czekam z niecierpliwością.

Nooo dziewczyny odzywajcie się! Bo mi tak głupio samej do siebie pisać.. hehe. No musi być jeszcze jakaś grudniówka!
 
oj mamolka ale masz fajnie...
troche pozno te wyniki odbierasz ;-) ja po 2 godz mialam juz wyniki w 1 cyklu jak bylam.
milego dnia!
 
larvunia wiedzę, że może się jeszcze spotkamy na Grudniówkach 2010 :) Trzymam kciuki, by w kwietniu ci @ nie przyszła. Jeżeli chodzi o badania to ja robię je w "punkcie pobrań" w moim mieście, a próbki jadą do laboratorium oddalonego o ok 35km. Wyniki mam przez neta :) Robię prywatnie. Jak bym robiła w laboratorium to pewnie też miałabym po 2 h- ale że mi się tam specjalnie nie chce jechać ( zwłaszcza z małym pod pachą)- to muszę poczekać :)


Mój organizm chyba robi wiosenne porządki bo latam do toalety jak szalona:baffled:
 
Hej dziewczyny :-)
Ja tu nowa jestem całkowicie i zielona jak trawa na wiosnę he he... Ale chyba dołączę do grudniówek 2010;-)
W tamtym tygodniu robiłam sobie aż 5 testów bo nie mogłam uwierzyć (każdy innej firmy) i wszystkie wyszły pozytywnie ale póki lekarz nie potwierdzi to chyba będę żyła nadal w strachu, że testy się pomyliły he he... Zwłaszcza, że pierwszy test zrobiłam 4 dni przed spodziewaną @, a ostatni w dzień spodziewanej @ (26.03.2010). Do tej pory @ nie mam więc wszystko chyba potwierdza, że to ciąża :-)
Więc termin jakoś chyba powinnam mieć na początek grudnia:-)
 
Dzięki mamolka:-)
Według kalkulatora, który mi przesłałaś to termin wypada na 4 grudnia, wiek dziecka 18 dni (2 tyg i 4dni) ŁAŁ!!!:-) :-) :-)
A od ostatniej @ licząc to jest 4 tydzień i 5 dni :-) i będzie strzelec jak tatuś he he...

Do lekarza jestem umówiona na 6 kwietnia więc chyba już wtedy będzie wstanie potwierdzić ciążę i powie mi mniej więcej co i jak?
Jak myślicie???
 
reklama
Kakunga ja w pierwszej ciąży byłam ok 5-6 tyg i gin kazał mi przyjść ponownie za 2 tyg w 7-8 tyg ( i wtedy serduszko już mocno biło), a mały miał chyba 2,5 cm :) .
Z tego względu pierwszą wizytę umówiłam sobie na 30 kwietnia ( bedzie to dla mnie prawie 8 tydz.). Noo chyba, że beta hcg będzie kiepska to wtedy od razu umawiam się na wizytę. Dziś się dowiem.

Wiecie- tą ciążę przeżywam inaczej- o wiele spokojniej. Kiedyś każde kujnięcie przyprawiało mnie prawie o zawał serca i godziny spędzone na wertowaniu internetu w wyszukiwaniu chorób i nieszczęść. Teraz mam po prostu ochotę z Wami poplotkować.

U mnie synek też strzelec- kochany strzelec :) Zmykam bo mały wstał- to obiadek trzeba dać i na dwór wyjść z nim pobrykać :)

miłego dnia!
 
Do góry