reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć, nie było mnie chwilę, bo wróciłam do pracy i mniej czasu.

Bylam u gin w środę ale nic jeszcze nie widział. Kazał zrobić betę dwa razy co 48 h. Wczoraj robiłam i w sobotę jutro powtórka. Ale strasznie się zmartwilam, bo przez tydzien beta wzrosla tylko z 44 do 133 :(
Niby, żeby był wiarygodny przyrost trzeba porównać z odstępem 48 h, ale to 44 i 133 to znacznie za mało. :(((

Z tego co wyczytałam w necie to albo ciąża pozamaciczna albo puste jajo. Są laski, które piszą, że z takim niskim przyrostem bety ciąża rozwijała się prawidłowo, ale to pojedyncze przypadki.

Slyszalyscie cos o tym problemie?

Przepraszam ze skupiam sie na sobie, ale odkąd dostalam ten wynik bety nie mogę myśleć o niczym innym. Pół nocy już przeplakalam :(

Napisane na Lenovo TAB 2 A8-50L w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj spokojnie na wyniki kolejne :* nie sugerowałabym się internetami, bo z tego co wiem, to nawet przy prawidłowych przyrostach bety może być np puste jajo, więc nie nakręcaj się sama :)
 
reklama
1492761936-aaaaaa.jpeg
hej Dziewczęta, byłam wczoraj u mojego gina, bo dostałam brązowych plamien... zbadał mnie i przepisał Duphaston 2x1 . Na szczęście nic się nie odkleja... dostałam l4 i siedzę sobie w domu. Następna wizyta 10maja... prawie 3 tygodnie czekania.. mam nadzieje ze będzie wszystko Ok :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, nie było mnie chwilę, bo wróciłam do pracy i mniej czasu.

Bylam u gin w środę ale nic jeszcze nie widział. Kazał zrobić betę dwa razy co 48 h. Wczoraj robiłam i w sobotę jutro powtórka. Ale strasznie się zmartwilam, bo przez tydzien beta wzrosla tylko z 44 do 133 :(
Niby, żeby był wiarygodny przyrost trzeba porównać z odstępem 48 h, ale to 44 i 133 to znacznie za mało. :(((

Z tego co wyczytałam w necie to albo ciąża pozamaciczna albo puste jajo. Są laski, które piszą, że z takim niskim przyrostem bety ciąża rozwijała się prawidłowo, ale to pojedyncze przypadki.

Slyszalyscie cos o tym problemie?

Przepraszam ze skupiam sie na sobie, ale odkąd dostalam ten wynik bety nie mogę myśleć o niczym innym. Pół nocy już przeplakalam :(

Napisane na Lenovo TAB 2 A8-50L w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana no co moge napisac. Przykromi. Jesli bierzesz lutke czy dupfaston to odstaw i okres sam przyjedzie.Z malym poslizgiem. Przyros taki powinnas miec po 48h a nie po tygodniu. Nie rob sobie zludnej nadziei. Przytulam
 
reklama
Kto chodzi, ten chodzi ja się nie dopinam :p a tak serio ja uwielbiam ciążowe brzuszki każde:D i w końcu się Twojego doczekałam!
Przełamałam wstydziocha jak Asia wstawiła bo obawiałam się że ja jedyna mam taki duży ;) Ale na serio chciałbym ukryć ciążę chociaż do 12 tyg, ale to będzie tuż koniec maja praktycznie, w życiu... przecież widać ją bardzo:/ trudno, będę mówiła że mnie wzdęło :unsure::D
 
Do góry