reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja rano planowałam odpoczynek ... ale zadzwoniła do mnie babcia płacząc, że chciałaby pojechać na cmentarz trochę posprzątać przed jutrem.. przecież babci nie mogłam odmówić. Przy okazji zrobiłam zakupy. Po trzech godzinach aktywności taki ból mi wszedł w pośladek, że szok. Na szczęście zwiększonych skurczy nie mam, ani ucisku na szyjkę. Teraz pije sobie melise i pokrzywę.
No Kochana koniecznie odpocznij. Wiadomo babci nie ma jak odmówić. Ja rano jadę z rodzicami na cmentarze. Mam nadzieję że dam radę. Mama mnie poprosiła dobrze ze mąż jest to on będzie prowadził. Najgorsze ze chcą zajechac do ciotki która nie wie o ciąży.... wiem że się naslucham ....
 
reklama
Pytanko mam , jak miałam badane dno oka 2(albo już 3) lata temu i nic nie wyszło oprócz ogólnej wady wzroku (wtedy -0.25) to czy mogło od tego czasu coś jednak się zrobić z siatkówka czy z inną częścią oka? Bo w sumie nikt nie kazał mi do okulisty iść chociaż noszę okulary , a może powinnam?
Ja wcześniej (kilka lat temu) miałam badane dno oka i było ok.
 
Czy są tutaj jakieś fanki sukienek?[emoji16][emoji16][emoji16]
Mam kilka do sprzedania za niewielkie pieniążki i to takie, które idealnie nadadzą się do karmienia piersią [emoji4]
Zainteresowane kobietki zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
 
Dziewczyny, za zgodą głównej zarządzającej, administratorki BB - Ani, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań, na które odpowiedzi będą przedstawione podczas spotkań ze specjalistami. W najbliższej przyszłości odbędą się dwa:

28.03 - spotkanie z psychiatrą - Jackiem Stasiukiem

Link do: 28.03. spotkanie online z psychiatrą Jackiem Stasiukiem

30.03 - spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą - Natalią Orzech

Link do: 30.03. spotkanie online z fizjoterapeutką dziecięcą Natalią Orzech

Pytania można zadawać w wątkach, do których link zamieściłam powyżej. Jednocześnie zapraszam do zapoznania się z treścią poprzednich spotkań, z których nagrania umieszczone są w jednym zbiorczym wątku, o tutaj:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Drogie Użytkowniczki BB,

Nasza Ania przygotowała następne spotkania ze specjalistami, oraz otworzyła wątki, w których można zadawać pytania, a pytania zostaną wykorzystane w trakcie spotkań on-line w poniższych terminach. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w nich, ciężkie czasy izolacji i niezbyt korzystna sytuacja z dostępem do służby zdrowia powodują, że często brakuje nam fachowego wsparcia, tym bardziej wiedza i porady zdobyte w czasie spotkań mogą okazać się dla nas na wagę złota.

3 kwietnia - spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą:

Link do: 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie

4 kwietnia - spotkanie z psycholog i edukatorką okołoporodową:

Link do: 5.04 o godz. 13 psycholog i edukatorka okołoporodowa odpowie na pytania.

7 kwietnia -spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną:

Link do: 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie

Wszystkie spotkania są rejestrowane, a w poniższym wątku zebrane wszystkie razem:

Link do: Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia.

Serdecznie Was zachęcam do zapoznania się z nimi, są super pomocne.

Pozdrawiam serdecznie,

Gabi (mod)
 
Czesc. Nie wiem czy jeszcze tu zagladacie i czy wogole mnie pamietacie. Mialam byc grudniowa mama ale potoczylo sie inaczej....ale moze od poczatku. W lipcu zaczely saczyc mi sie wody to byl 19tc panika szpital diagnoza malowodzie praktycznie zerowe szanse na donoszenie. Nie musze chyba pisac co czulam i wogole...ale nic to mowie nic nie poradze grzecznie leze i czekam na rozwoj wydarzen. Dwa razy dziennie sluchanie tetna i strach ze juz serduszko nie bije. Co tydzien dwa usg wod malo ale sa i tak dzien za dniem tydzien za tygodniem miesiac za miesiacem...W szpitalu lezalam 3 miesiace 10 pazdziernika przez cc w 32 tc urodzil sie nasz synek 1710 g 45 cm 6 pkt. Ogolnie jest ok ma problem jedynie z nozka bo jakos tak dziwnie byl ulozony. Normalny zywy cud doslownie cud ja nie wiem jak On to wytrzymal ale dal radw i jest z Nami. Nie musze mowic ze kochamy nad zycie. Mam nadzieje ze u Was wszystko poszlo zdognie z planem i dzieciaczki sa zdrowe. Pozdrawiamy serdecznie
 
@Elka_82 to naprawdę mieliście niezłe przejścia.. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze!!! Twój synek to prawdziwy walczak!! ❤️Jak ma na imię? My forum przeniosłyśmy na bardziej prywatne ale do tej pory część z nas się udziela codziennie i dzielimy się swoimi doświadczeniami, troskami i radościami🙂
Ja też mam synka~ma na imię Mieszko. Jutro skończy 5 miesięcy. Pozdrawiamy Cię serdecznie!!!
 
Elka cale szczęście że dobrze się skończyło [emoji3590] To masz już dużego chłopaka [emoji4] Moja Łucja dopiero 4 miesiące skończyła, całujemy
 
@Elka_82 Hej, pewnie, że Cię pamiętamy. Też byłaś na wątku prywatnym, ale długo się nie odzywałaś i zostałaś usunięta.
Jak dobrze, że tak to się potoczyło i masz synusia przy sobie.
Sporo dziewczyn urodziło przed grudniem, mamy też październikowe i listopadowe dzieciaczki.
Ściskamy [emoji847]
 
reklama
Do góry