reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guganie

A mój Bartoszek bardziej operuje samogłoskami, czasami doda samogłoskę ale rzadko, w ogóle to jest mała maruda, najlepiej u mamusi przy cycku. A nocki ;) niestety wciąż co 2,5 3 godziny pobudka i dzień zaczyna się ok 6. Chodzimy już na rzęsach
 
reklama
Kamilek też już od pewnego czasu ogląda swoje raczki, najbardziej podoba mu się lewa, przygląda się jej bacznie. Nauczył się wkładać piąstki do buzi i ssie je zawzięcie, jak mu je wyjmuję to on i tak zaraz wkłada je spowrotem.
 
Kasia też ssie piąstki ale przede wszystkim łapie każdy materiał który jest w zasięgu i... składa rączki jakby się modliła  ::)
 
Jak tam u was z rozmowami dziewczyny? Adaś stanowczo bardziej woli rozwijać się ruchowo, ale ostatnio lubi sobie pośpiewać, wychodzi mu jakieś ane,ma , łe, ła, fu. Natomiast chyba nie przepada za spółgłoską g. Jakoś mu nie wchodzi. ;)
 
To gadanie to chyba Adaś ma po tatusiu, on też raczej z tych mało rozmownych. Za to ja gadam za dwóch, zboczenie zawodowe. ;)
 
reklama
Kamilek ostatnio zabrał się za mówienie, ale najlepiej mi wychodzi AAŁŁŁEEE ... a z spółgłoską g to na razie sie nie zaprzyjaźnił...

A najczęsciej to piszczy z radości :)
 
Do góry