reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Ja mam za soba jedna ciążę na ckexane 0,6 i teraz jestem w drugiej - 7 tydz i ta sama dawka.
Na siniaki polecam masc arnikową - tanie i naturalne a świetnie działa.
Zastanawiam sie nad zamianą clexan na ten generyk refundowany - ktoś zmieniał?
 
reklama
Hmm ja byłam u dentysty na kanalowym ale nie brałam znieczulenia bo ząb i tak był martwy. Więc nie wiem.
Co do siniakow to tez nie wiem bo miałam małe i mi nie przeszkadzały, może jakieś domowe sposoby? O ile są;D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co sądzicie o Neoparinie zamiast Clexane?

Ja nie zmienialam od poczatku miałam clexan i do końca go ciaglam zastrzyki odstawiłam dwa tyg temu dla mnie samo słowo zamiennik juz mówi za siebie

Co do siniakow to mi sie nie robily raczej o kiedy to wyjęciu igly przytrzymywalam palcem miejsce wkucia siniaki znikły całkiem i przestały sie robić
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa ale juz mam spore doswiadczenie.. jestem po 3 poronieniach jedej ciazy zdrowej i teraz ciaza druga Diagnoza trombofilia, mutacja genu MTHFR itp... moja pierwsza ciaze przeszlam na Clexane 0,4 bralam ja do 5,5 miesiaca ptem przeszlam na Acard i bralam do 36 tygodnia. teraz zmienilam lekarza i kazal brac to i to naraz. aktualnie biore preparat Neoparin bo jest tanszy na znizke kosztuje 3,2 a clexane ok 35 czy jakos tak. Na szczezcie teraz leki te w ciazy sa refundowane bo w tamtej noestety placilam na 100%. Siniaki oczywiscie sa i wlasnie czekam na wizyte aby dowiedziec sie jak dlugo jeszcze bede brala te zastrzyki bo brzuch rosnie a mi sie coraz gorzej daje pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego
 
reklama
Do góry