reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dziewczyny nie wie czy powinna sie niepokoic ale moaj mala ma jzu prawie 5 miesiecy i nie chce sie sama nawet z plecow na brzuch lub odwrotnie przewrocic zadzieraz brzucha do gory gaa jak najeta ale do siedzenia czy przerwacania daleko jej chyba jeszcze...no troche sie martwie..duzo ja klade na brzuchu lub plecach na podlodze ale jakos checi nie ma no nie wiem juz sama...
 
Witam...

Aniu jeśli cię to bardzo niepokoi zawsze możesz skonsultować to z lekarzem albo CB...
Zgadzam sie jak najbardziej z Czarną że każde dziecko ma swój własny rytm...

Miłego dzionka!
 
Hej w słoneczny weekend :)

Anna- wiem że mojej sąsiadki córka ma teraz 13 miesięcy i ona około 8 miesiąca zaczęła się obracać, a teraz nawet nie chodzi tylko przesówa się na "4 literach".....nie martw się, dziecko idzie swoim tempem.
Mamomikołaja-ja również nie słyszałam jakie dziecko duże...ale czy to ma takie znaczenie?

A ja czuję że ta moją ciąża to długo już nie potrwa, dlatego dziś piorę wózek i maxi-cosi a na jutro ostatnie prasowanie planuję i torbę do szpitala szykuje..... A to wszystko dlatego,że mam bardzo nisko brzusio, każdy mi mówi na około "no jesze 1-2 tygodnie". Ciekawa jestem co położna mi powie we wtorek.

Miłego dnia, ja się biorę do roboty:)
 
Dzień dobry :-)

Ania, nie stresuj się niepotrzebnie, każde dziecko ma swoje własne tempo. Moja Inga zaczęła się obracać z pleców jak miała ponad sześć miesięcy, siadać jak miała 9 a chodzić jak miała 14,5. Za to przed ukończeniem roku potrafiła powiedzieć ileś tam słow i wiedziała jak "mówi" kaczka, gąska i kilka innych zwierząt. Poczekaj, jeszcze chwilka i będzie fikać piękne koziołki :-)
 
reklama
Dzien dobry
u nas w nocy byl mroz :szok:
ale od samego rana slicznie swieci sloneczko :tak:
Bira z tym, ze laska jest meczaca dla otoczenia to sie zgodze w 100%. A jak ona do dyrektora swojej firmy sie odzywala, to mi oczy malo co z obrit nie wyskoczyly :szok:
Nie ruzmiemm czemu oni ja w tej firmie trzyamja, nie dosc ze jest stara, upieridliwa, i zlosliwa to jeszcze podan o prace lezy u nich ponad 400, wiec wybeirac maja w czym :tak::szok:
PaulinaAnna no to malenstwo chce sie pospieszyc z przyjsciem na siwat :tak: A Amelka ur sie w terminie?
 
Do góry