reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
I ja się witam,

wczoraj z rańca byliśmy na polskiej mszy, potem kwiatki sadziliśmy w ogródku, a po południu mieliśmy znajomych i teściów na kawce i obiedzie....wieczorem padłam jak kawka o 20 już spałam :)
Aneta- ja takich goście bym identycznie potraktowała, niech za jakiś czas sami tak za Wami czekają.
Agasta-śliczna ta Wasza córcia, rośnie tak szybciutko.

A Sencillę widziałąm w kościele, była ze znajomymi-wygląda że ma gości, więc poza pracą nie ma za dużo wolnego czasu.

Ja się biorę do sprzątania....miłego dnia mamusie.
 
Dobry wieczor
ja dzis na luzie poszlam sobie do pracy a o 11:30 wpadna moj szef i mi mowi, ze jakis Polak na mnie czeka w holu, bo przyjechal na szkolenie a ja :szok::szok::szok:
Tak sie wspaniale polska siedziba z holenderksa dogaduja, ze nikt o jego rpzyjezdzie naskozlenie nie wiedzial :szok:
Owszem, mialo byc szkolenie ale z czego innego i to od srody a nei od poniedzialku :szok:
No i mialam miec jutro wolne, jedyny wolny dzien w tym tyodniu, ale skoro juz przyjechal no to ide do pracy. I znowu 40 godz :szok:

spokojnej nocki
 
Dzień dobry:tak::tak::tak:

Agasta a ty się martwiłaś że nie będziesz miała pracy a tu proszę po 40 godzin doginasz:tak::tak::tak::tak::tak:

Natka a co u ciebie że tak rzadko tu zaglądasz:tak::tak::tak:

My juz dzisiaj nie spimy od 6 :szok::szok::szok::szok:najpierw mała się oudziła na jedzenie i przez to się obudził Dawid i teraz tu szaleje a i Julka też coś nie chce zasnąć a ja bym sobie jeszcze pospała :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

miłego dnia:-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzień dobry!

Agnes no i zaczęło sie,co...:sorry2:dzieciaczki obczaiły ze dzień dłuższy i też chcą skorzysta ć!Moja Karina codziennie wieczorem sie ze mną wykłóca że spać nie pójdzie bo...jeszcze widno i noc nie jest!:-D:-D:-D

Agasta Ty zostaniesz naszym forumowym pracoholikiem!:tak::-) A z drugiej strony uważam że ty jeszcze w tej firmie pare lat popracujesz kobito, bo już wkrótce jak nie już prawą ręką od "polskich"spraw sie stałaś...;-)

Niunia a co u was?Jak sie macie?:blink:

Natka czekamy na wieści co u was też...

Ja już po śniadanku...zaraz budzę dzieciaczki do przedszkola a sama dziś do szkoły.Dziś to chyba dzień edukacji będe miała bo popołudniu przychodzi ta wolontariuszka na konwersacje...:-D
Słonecznego dzionka!
 
reklama
Do góry