reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na brzuszkowe zakupy!!!!!

A ja sobie ostatnio kupiłam fajne dżinsy ciążowe i dwie bluzeczki też oczywiście ciążowe! ;D
 
reklama
Kupiłam dwie pary spodni są super wygodne jedne luzackie jasne a drugie do pracy ciemne

a na bluzki sie zapisałam pomierzyłamale nie było kolorów w moim rozmiarze

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:
 
Ja dzis lece kupic staniczki nowe, gdyz piersi zaczynaja mi wychodzic ze staniczkow, jedyne jakie pasuja to sportowe, ale takie nie zawsze pasuja pod ladne bluzeczki. Co do spodni to nadal mam czas gdyz strata 5 kg, sprawila ze wszystko ponizej pepka mi "lata" a nawet ma pupcia sie zminiejszyla :laugh:
Mam rowniez zamiar popatrzec na bluzeczki dla mam, i spodniczki na wiosne z rozciagliwym brzuszkiem, bo chce ladnie wygladac.
 
zazdroszczę Ci Paulinko , ale przybierzesz swoje w swoim czasie ...

A u mnie waga stoi w miejscu :D :D :D

A brzuszek rośnie - w połowie kwietnie znów zrobię zdjęcie to będzie widać różnice między marcowym a kwietniowym
 
Wiec z zakupow wyszlo tyle ze kupilam za maly staniczek wiec jutro go oddam z powrotem do sklepu, myslalam ze miska sie powiekszyla o jeden rozmiar ale nie, nie. to juz jest D :laugh:, natomiast drugi co kupilam to znowu sportowy, najwygodniejsze jak dla mnie. Mam nadzieje w sobote pojechac do wiekszego miasta i tam poszperac w ciezarnych sklepikach.
 
Moja waga nie drgnęła ale mam tak gigantyczne piersi 80 D ( normalnie 75 D lub 80 B), że trudno mi je umieścić w bluzkach przecietnych rozmiarów. I to jest pewien problem. Mam spodnie ciążowe, latają mi na wszystkie strony ale w normalnych nie sposób chodzic. lekarz mi zreszta ZABRONIł uciskać DZIDZI w jakikolwiek sposób ;) brzuch mi już wystaje całkiem całkiem
 
Kubasia - nasze maleństwa sa w tym samym wieku !!! Na kiedy masz termin?? Ja na 17.10

A spodnie mi nie lataja bo kupiłam takie z rozciągliwym ściągaczem i są w sam raz
i dlugo będą w sam raz ....
 
No to ja wczoraj zrobilam duzy zakup, myslalam o mebelkach do dziecka pokoju, i jak to bywa sa bardzo drogie, wiec przewertowalam caly Ebay i znalazlam bardzo ladne na jednej aukcji, podbilam cene i po czekaniu do konca, kupilam wspaniala komode i szafke na ubranka w dwoch kolorach drewna za 140 Euro. Jak dobrze pojdzie to w sobote jedziemy je odebrac :laugh: Tak sie cieszie bardzo z tego zakupu.
 
reklama
No to PaulinaAnna wystlaj pieronem zdjadka tych mebelkow !!! :laugh: Ja dzisiaj jade na jakies zakupki bo cos ciasno mi w spodenkach ;D
 
Do góry