reklama

Ile dzieci chcemy mieć w życiu?

reklama
My mamy jedną córeczkę. chciałabym jeszcze jedno dziecko, może chłopca ale jak by była dziewczynka też by było dobrze. Mąż jednak jest innego zdania. mógłby mieć jeszcze jedno dziecko ale chłopca. powiedział że jak by była możliwość zrobić chłopca to od razu może robić.he he.
heheheheheheh dobre..podobno są sposoby na planowanie płci:-D:-D:-D
 
a jakie to metody ? ja też słyszałam o jednej odnośnie plemników, uczyliśmy się o tym na genetyce,
Jedna polega na momencie zaplodnienia - w ktorym dniu cyklu :-) Podobno w dniu jajeczkowania istnieje wieksze prawdopodobienstwo chlopca, a przed lub po - dziewczynki. U nas sie sprawdzilo - 2 dni przed owulacja i mamy corke :-D
Duzo na temat planowania plci mozna poczytac w internecie, a i tu na BB jest taki watek :-)
 
Dzień cyklu raczej nie ma znaczenia, bo za płeć malca odpowiada tata...a dokładnie chromosomy w plemnikach. Ogladałam program o tym że plemniki z chromosomami męskimi sa mniej odporne za temperaturę wysoką...wiec facet po ciepłej kompieli niby spłodzi dziewczynkę....alw z drugiej strony słyszłam że gorąca kompiel może byc skuteczna metodą antykoncepcji, bo powyzej jakieś temperatury i te z żeńskim chromosomem są "ospałe".....śmieszne to strasznie, ale moze cos w tym jest hehehehe.
 
Dzień cyklu raczej nie ma znaczenia
Ma pewne znaczenie - plemniki z chromosomem Y sa szybsze, ale slabsze - dlatego kochajac sie w trakcie owulacji istnieje wieksze prawdopodobienstwo splodzenia chlopca, natomiast plemniki z X sa silniejsze, ale wolniejsze, dlatego przed owu jest wieksze prawdopodobienstwo splodzenia dziewczynki. :-)
Plus zeby zwiekszyc szanse na dana plec mozna stosowac rozne diety - najlepiej na kilka miesiecy przed planowanym zajciem w ciaze :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry