reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

jak tak czytam, ile ważycie - to wpadam w kompleksy :)

a w maju ważyłam jeszcze o 10 kg więcej (jak skończyłam karmić to mnie dopadło)
 
reklama
czym sie orzejmujesz azik ja juz jestem mala gruba kuleczka,bedziemy sie odchudzac jak urodzimy
dwa razy udalo mi sie schudnac po ciazach to trzeci tez dam rade!
 
Azik ja waze normalnie 65 kilo a wzrostu mam 1,65...i sie nie przejmuje!!!!
A na razie jeszcze nic nie przytylam...i wszystkie spodnie sa na mnie dobre...dzieki bogu ;)
_________________________________________________


 
A u mnie znowu 0,5kg na minusie. Duzo sportu uprawiam, wiec to chyba dlatego. Jem duzo ale i tak burczy mi nagminnie w brzuchu... Brzuch juz mam nawet rano calkiem spory i ostatnio bylam na pierwszych ciazowych zakupach. Kupilam 2 pary podni i 2 sweterki. Polecam H&M Mamma. Teraz maja promocje i wszystko jest za pol ceny. Fajne ktroje! Jedne spodnie ala bojowki podobaja mi sie tak , ze mimo, ze sa zaduze w pasie chyba zaczne je zaraz nosic:) No wlasnie. To jest problem. Spodnie normalne sa za male, a ciazowe za duze... I jak tu dobrze wygladac... Na szczescie mamy lato i mozna chodzic w spodnicach i sukienkach!
 
ANIK78 pisze:
No i zważyła mnie pani ginekolog i ważę 48.5kg :( (przed zajściem moja waga utrzymywała się na poziomie 49kg), nie wiem jak to możliwe na 7 tydzień, ale cóż...

ja w pierwszym trymestrze stracilam na wadze 10 kg :) nie jestes taka osamotniona - moj lekarz nie widzial w tym nic zlego - pod warunkiem ze sie zdrowo odzywiam :) no a z tym jedzeniem to byl problem - bo nie mialam na nic ochoty - jadlam tylko z rozsadku; no i brzuszek ciazowy pojawil mi sie dopiero kolo 7 miesiaca; a teraz prosze jakiego mam synka ;D
 
czytam i czytam i trochę wam zazdroszczę, u niektórych widać już coś gołym okiem, ja od początku niem żadnych specjalnych objawów i tak dziwnie jest myśląc o sobie że jestem w ciąży a tak naprawdę niewiele się dzieje. Raz tylko mnie pognało do sklepu po ogórki małosolne:). Co do wagi to na razie nic się u mnie nie zmieniło, ale ponieważ już teraz mało nie ważę więc będę musiała się pilnować, bo inaczej będę wyglądać jak hipopotam:) W najbliższym czasie omówie z ginem kwestię pływania na basenie i wymyśliłam sobie tai-chi, zobaczę co powie na to. na razie nie nie zabraniał mi niczego szczególnego oprócz dzwigania i robienia brzuszków...
 
A ja przytylam troche przed ciaza. Przeliczylam swoja wage i na razie mam o pol kg za duzo. Tylko wiecie co moja optymalan waga na 9 miesiac wyszla mi prawie 82 kg. Kurcze a ja pewnie przytyje wiecej. No coz jedna kolezanka przytyla 30 a teraz po 4 latach chuda jak patyk. Azik glowa do gory ja tez nie jestem szczypior:) Mam 173 i przed ciaza wazylam 68.
 
reklama
Do góry